Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány naponta legyünk együtt?...

Hány naponta legyünk együtt? Nektek hogy sikerült? Leírnátok a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2 éve próbálkozuk! 1 év után sikerült teherbe esnem,de vetélés lett a vége a 9. hétben! Azóta eltelt ismét egy év ... Akkor voltunk együtt,mikor jól esett! Volt hogy naponta voltunk együtt,volt hogy 2-3 naponta,volt olyan,hogy csak 1x egy ciklusban peteérés előtt ... Semi eredmény ... Most kiváncsi vagyok kinek mikor sikerült,mert sokat olvastam arról,hogy napont atöbbször is együtt voltak a párok,és úgy jött össze a baba náluk! Eddig ne görcsöltem rajta,hogy sikerüljön,de ebben a ciklusban már észre vettem,hogy rágörcsölök a témára! Tudom,ez nem jó,de volt 2 év,amíg úgy voltam vele,hogy jön ha jönni akar,nem érdekelt mikor! De mostmár kicsit türelmetlen lettem!
2014. jan. 7. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok a 2 naponta egyszert ajánlják, max napi 1. többször nem ajánlott mert nem tartalmaz akkor annyi spermiumot az ondó. Ha 2 naponta legalább együtt vagytok akkor bizosan kell ott lennie katonának amikor van a peteérsed. Ha ez meg van nem emiatt nem sikerül.
2014. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hőmérőzni gondolom próbáltatok. Vagy nem? Peteéréskor legyetek együtt. És amúgy is max 2 naponta
2014. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

még az első fél évben hőmérőztünk,de rájöttem,hogy totál felesleges,mert úgyis tudom mikor van ovum,mert a nyúlós nyák ott van hőmérés nélkül is ... Ha akartam,ha nem,azt akkor is láttam!

Az már nagyon csökkenti az esélyt,ha két naponta hagyunk ki 1 napot? :)

2014. jan. 7. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron 6.-án volt ovulációm, mi 3., 4., 5-én voltunk együtt, mindhárom esetben délután, amit azért említek meg, mert mikor este próbálkoztunk, sosem jött össze, lehet, hogy a napszak is döntő lehet a siker szempontjából.
2014. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 2-3 naponta voltunk együtt, az első hónapban sikerült. Második babánál egész hónapban egyszer és meglepi volt, mikor nem jött meg :)
2014. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is az ovu előtti napon és az ovu napjàn probàlkoztunk, csak este utàna kb 1 óràt feküdtem a hasamon, pihentem, majd reggelig aludtam és nem mentem wc.re. Nem tudom ezert e de nekünk igy elsőre összejött!
2014. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. jan. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!