Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki nem használ ovulációs...

Aki nem használ ovulációs tesztet, hogy van együtt a párjával? Ahogy jön a tojásfehérje folyás 2 naponta vagy?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi akkor voltunk együtt mikor kedvünk volt. Ez a gyakorlatban 2-3 naponkénti együttlétet jelent.
2014. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem használok tesztet. Hőmérőztem az elmúlt pár hónapban és figyeltem a folyást, onnan tudtam, hogy mikor kell együtt lenni, de a férjem finoman megjegyezte, hogy nem indul be erre a muszáj együttlétekre (mi tagadás, rágörcsöltem a dologra) Ezért a legutóbbi hónapban már nem is hőmérőztem, csak figyelem a testem jelzéseit. Persze igyekszünk félidőben többet együtt lenni, de egyelőre azt mutatja az eddigi tapasztalat, hogy így spontánul többet vagyunk együtt mint a tervezgetős időszakban.
2014. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ovuláció környékén sokkal jobban kívánom is a sexet mint máskor.


Ez a muszáj dolgo nálunk sem jött be. Úgyhogy reménykedünk, hogy összejön a csoda.

2014. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi 2,5 év után a hőmérőzős módszer segítségével hoztuk össze a kicsi lányunkat.

A természetesség a legjobb, de nálunk sok eü probléma, kezelések, hosszú ciklusok miatt orvos javasolta. Ki is derült, hogy 21. napon van pé-m, így sikerült is.


Sok sikert

30+5 hkm

2014. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor jól esett.

-az első lányunknál ovu teszt, 2 naponkénti együttlét, nem jött össze. Mikor majdnem minden nap szeretkeztünk, rögtön összejött.

-a 2. lányunknál 1x voltunk együtt egész hónapban, akkor sem hőmérőztem meg teszteltem.

Szerintem akkor legyetek együtt amikor jól esik, mert a "muszáj" szex nagyon hangulat romboló tud lenni mind a két fél számára. :)

2014. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van :)
2014. jan. 8. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

ez biztos egyénfüggő is, de nekünk a "muszáj együttlétek" is kedvünkre valók, egyáltalán nem teher, sőt! a férjem kimondottan szereti ezt a fajta "kötelességet" :-)

viccet félretéve én múlt hónapban figyeltem az ovus fájdalmat és a nyákot. sajnos akkor nem sikerült. ebben a hónapban is éreztem, akkor ellenőriztem lh teszttel, hogy valóban helyes e a sejtésem és igen, ovu volt. hogy voltunk együtt? hétfőn és csütörtökön tudtunk együtt lenni, pénteken volt ovum. most hétvégén derül ki.

2014. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első babónknál nem néztem semmit, együtt voltunk, amikor akartunk, jól esett, tudtunk, stb... Most próbálkozunk a kistesóval, és nagyon szeretnék a kislányunk után egy kisfiút! Mivel olvastam, hogyha az ovú napján, illetve utána vagyunk együtt, akkor nagyobb az esélye a fiúnak, ezért használok most ovú tesztet!
2014. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 timy333 válasza:
Nekünk 10 hónap után jött össze.Én nem hőmérőztem. Nem volt ovulációs tünetem se.2,3 naponta voltunk együtt.Nem szabad rágörcsölni. Sajnos 8 hetesen elvetéltem. Most ismét próbálkozunk. :)
2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!