Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt vki aki duci és...

Dynuska kérdése:

Van itt vki aki duci és sikerült teherbeesni? /115kg vagyok/

Figyelt kérdés
Sziasztok!érdekelne h sikerült e teherbeesni duciként és mennyi időbe telt mig sikerült?mi már 1,5éve próbálkozunk és sajnos semmi:(((nagyon elvagyok keseredve.Vmi tipp,praktika????
2014. jan. 8. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 83 kilósan estem teherbe, igaz, nem terveztett baba volt, vagyis inkább úgy voltunk vele, nem állunk rá, de nem baj ha meg lesz.:) Azóta 38 hetes vagyok, eddig minden rendben.:)

Szurkolok Neked! Nőgyógyász nem mond valamit?

2014. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

115kg,az nem duci,hanem dagadt,kövér,elhízott,túlsúlyos stb...

A duci az 80-90 kiló körül van.

Tessék fogyókúrázni.Másfél év alatt mennyit fogytál?

Hisz gondolom fogyóztál,mert gyermeket szeretnétek.

2014. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltatok már kivizsgáláson? Ne keseredj el! Tudom milyen érzés. Én 95 kg-ról indultam amikor eldöntöttem, hogy teherbe szeretnék esni és elkezdtem diétazni, illetve marha sokat mozogni. Sikerült 58 kg-ra lefogynim. Iszonyat nehéz volt, de megérte. Sok-sok kitartás kell hozzá. Most vagyunk 34+6 hetesek. Soha ne add fel! Amúgy anyum 98 kg-ról indult és öt évig vártak rám. A terhessége alatt alig szedett fel valamit, de sajnos a vérnyomása miatt sokat feküdt kórházba. Húgommal kereken 3 hónapot! Nagyon drukkolok nektek! Hidd el, össze fog jönni. Ha sikerülne picit fogynod, akkor szerinten nagyobb eséllyel indulsz majd. Jah, esetleg nincs pajzsmirigy problémád? Az okoz még elhízást...
2014. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
115 (!!!) kilósan nem duci vagy, hanem KÓROSAN elhízott, hacsak nem férfi vagy, díjbirkózó és 2 méter magas, de azt hiszem, ezeket kizárhatjuk. Inkább orvoshoz fordulj, mert így egész egyszerűen felelőtlenség gyereket csinálni.
2014. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Miert kell igy meg bántani a kérdezőt? Kinek érzed te magad és honnan tudod hogy nem e más ok áll a háttérben pl hormon probléma? Gondolom te valami 40 kilos édi bédi tündérke vagy!!!! Igen kellenne fogyni ugy minden másabb lenne valószínűleg de nehogy már bárki észt osszon ráadásul iyen módon!!!!!!!!!!
2014. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

115 kilóról én is feltételezem, hogy nem pusztán esztétikai probléma, ugyanis nem a fakanál mellől jöttem, tanult nő vagyok.

Épp mivel egészségügyi jellegű a túlsúly, a legnagyobb hülyeség és felelőtlenség ilyen állapotban szülni: előbb ezt kell kezeltetni és utána kell a gyerekvállaláson gondolkodni. Vagyis felelősen. Én nem fogok felnőtt embert buksin simogatni, ha egyértelműen baromságra készül, elnézést.

Egyébként kérdező a teherbeesési anomáliád a és a túlsúlyod között egyértelmű az összefüggés.

2014. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Ismerősöm is 110 kg körül volt,mikor teherbe esett,olyan 6-7 hónap múlva összejött nekik.

Ő állítólag egy régebbi fogamzásgátlótól hízott meg így,én még akkor nem ismertem,de tény,hogy amúgy sem egy vékony testalkatú.

Ahhoz képest egészséges babája lett,csak olyan nagy súllyal született,hogy a kórházban az ő gyermeke lett a csúcstartó.

Majdnem 140-145 kg volt mikor császározni vitték.

Nem hiszem,hogy bármilyen praktikához folyamodtak volna.

Csak szerettem volna,hogy láss egy jó példát is magad előtt.

2014. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv hozzászólásokat igyekszem fogyókúrázni de sajnos amit leadok annak a duplája visszajön most elkezdtem mozogni is és orvoshoz is megyünkde először páromnak kell mennie azt mondta a nődoki.A negativ hozzászólásokkal nem foglalkozom mert biztos elől deszka hátul lécc,melleit hátába nővesztő vki irta.
2014. jan. 12. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!