Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik az endometriózis tünetei?...

Mik az endometriózis tünetei? Így nem lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés

Nálam ezek a tünetek vannak:


2. hónapja érzem menstruáció után, hogy fáj a hasam, a derekam ami combbal, lágyékba sugárzik, valamint gyakori vizelési ingerem van. A combomban a fájdalom hasonló mint mikor a front miatt fáj. Voltam házi orvosnál megnézte a vizeletem, azt mondta egy kicsit fel vagyok fázva, kaptam rá gyógyszert és elküldött teljes vér és vizelet vizsgálatra ami tökéletes lett. Ez volt 3 hete. Pont 1 hónapja próbálkozunk a babával, de megjött időre ahogy szokott. Ezzel azt akarom mondani hogy a menstruációm ugyan olyan mint szokott lenni, pontosan jön és mindig ugyan olyan, nem jár erős fájdalmakkal. A peteérést minden hónapban közép időben érezni szoktam, mert olyankor van egy kis petefészek fájdalom. Nőgyógyászhoz évente járok, minden rendeben szokott lenni, tavaly ilyenkor voltam utoljára és akkor volt egy cisztám (ami nem okozott fájdalmat), majd 1 hónap múlva amikor visszament kisebb lett és azt mondta az orvos hogy más teendő nincs szépen visszafejlődik. Jövőhéten tudok menni nőgyógyászhoz és nagyon aggódom hogy komoly bajom van. Lehet ezeknek a fájdalmaknak köze esetleg valami nőgyógyászati betegséghez esetleg endometriózishoz? Az is aggaszt hogy nem jött össze a baba, igaz még csak az első hónap volt, de félek hogy nincs-e valami baj. 25 éves vagyok. Köszi előre is.


2013. okt. 8. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, egy reljesen egeszseges parnak se jon ossze mindig elsore! Mazli kell ahhoz, hogy elso, masodik honapba osszejojjon. Esetleg vitaminnal ratudsz segiteni :)
2013. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de mindenhol azt olvasom hogy a combba sugárzó fájdalom az endometriózis tünete. A hasam és még a derekam fáj. Annyira félem, főleg azért hogy nem tudok azonnal orvoshoz menni. Nem tudom mit csináljak.
2013. okt. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!