Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve 22 éves...

Kétségbe vagyok esve 22 éves vagyok a párom 28 másfél éve próbálkozunk és semmi! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kezdjétel el a kivizsgálást és akkor remélhetöleg kiderül. a meddöségi probléma egyáltalán nem kor függő.
2014. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pedig azt gondoltam fiatal vagyok majd hamar megy hiszen mindenhol azt lehet olvasni h. 30 év alatt max fél év vagy egy szal biztos van valami baj :(
2014. jan. 8. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 27,30 évesek vagyunk. Másfél évig próbálkoztunk. Teljes körű kivizsgálás megvolt, semmit sem találtak. Pedig tényleg örültem volna ha van valami baj és orvosolják. Most vagyok 17 hetes kismama, és mikor megfogant a babánk, abban a hónapban sem csináltunk semmit másként. Szóval nem biztos hogy gond van!
2014. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok és lassan 5 éve küzdünk babáért. nekem van hormon problémám.
2014. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 30éves vagyok párom 31, nálunk sincsen semmi probléma, mégis 2éve várunk a csodára...
2014. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te csak szimpla kérdést tettél fel,amiben nem tudunk következtetni,hogy pontos e a menstruációd .Figyeled e a saját szervezeted.stb.Erre még egy orvos sem tudna pontosabb választ adni.El kellene kezdeni a kezelést.Lehet nálad van probléma,de ugyanugy a párodnál is.
2014. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a ciklusom mindig figyelem pontos 28-as peteérésem is van sokszor volt má pozi a peteérés tesztem talán a páromnál lehet a baj régen sajnos elég sokat ivott szereintetek befolyásolhatja?
2014. jan. 9. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
nem valószinü hogy ebfoylásolja de ettöl függetlenül lehet nála a baj, de nálad is lehet petevezeték elzáródás. De olyan is létezik hogy valamiért nem termékenyiti meg magától pont a te petesejteted ilyen estebne mindkét féle gészsges csak ismeretlen okból nem találnak egymársa, ezen a petesejtbe való sperma fecskendezés segit csak. ezt ICSI eljárásnak hiják. Elsö körben párod menjen el kivizgsálásra ez a legegyszerüb aztán te is kezdheted a hormon sort és az átjárhatósági vizsgálatot.
2014. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettél belevágunk az biztos! :)
2014. jan. 9. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van 2 gyermekünk és a harmadikért küzdünk 8 hónapja,mert hormonproblémáim vannak,de attól függetlenül a doki elküldött minket spermamintára,hál istennek minden rendbe,mert ahogy megy az idő a spermák is lassan,de öregszenek.viszont egy probléma kilőve.
2014. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!