Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve próbálkozunk a...

Zsolt alexander kérdése:

Másfél éve próbálkozunk a kedvesemmel, hogy babánk legyen, de semmi. Tud nekem mondani valaki, valami olyan gyógyszert, ami esetleg segíthet? Vagy bármi más érdekelne!

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvos. Meddőségi szakember. Kivizsgálás.

Ne szedegess bemondásra semmit légyszíves. Menjetek orvoshoz, és lesz babátok.

2010. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyertya póz..már többször leírtam.Eddig 1-ből 1.Ebben a hónapban eldöntöttük,hogy megpróbáljuk a 2. babát.Sajnos csak kétszer tudtunk együtt lenni a párommal,de szintén alkalmaztuk a gyertya pózt.Már három napja késik..holnap megyek a gyógyszertárba tesztért :) Próbáld ki,hátha Nektek is bejön!
2010. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Perui maca gyökér kapszula.Mindketten szedhetitek,reggel-este 1-1 szemet.Nálunk az első ciklusban eredményt hozott.
2010. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad rágörcsölni, és hetente nem lehet több 2 szexnél!(Az életképes spermiumok 48 óra alatt termelődnek, amiket elpusztít, ha a férfi 35 fokosnál melegebb ülőfűrdőt vesz.)De tényleg fontos, hogy laza, oldott hangulatban legyetek. Én 40 éves vagyok. Tavaly szültem. A férjem azóta hozzám se ért, egy alkalmat kivéve. Nyaralás után egy héttel.. most az 5. hónapban vagyok.
2010. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 1,5 éve nem jön a baba, nem hinném, hogy azon segít a gyertyapóz. Rengeteg gyerek fogan meg úgy, hogy a nő semennyit sem feküdt utána. A helyetekben mindenképp orvoshoz fordulnék, 1 év normális, ha addig nem jön össze rendszeres házasélet mellett, lehet, hogy gond van!
2010. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok.Én nem azt mondtam,hogy ez egy tuti módszer,csak azt,hogy nem kerül semmibe ha kipróbálja az ember.Ma kiderült,hogy kettőből 2 :)
2010. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben jártunk. Én is arra szavazok hogy nincs mire várni. El kell menni kivizsgálásra.Mi is ezt tettük, kiválasztottam egy meddőségi központot, és elkezdtük a kivizsgálást. Falra mászok a nem kell rágörcsölni dologtól, mert ennyi idő alatt igen is egy egészséges párnak kellet volna sikerülni. Náunk is kiderültek a dolgok, ha NEM GÖRCSÖLÖK MAJD JÖN dologra várok sose lett volna pocaklakóm. Azzal is számolni kell, hogy először a saját nőgyógyászom próbált meg mindent, pl closty, tüsszőrepesztő szuri ciklus követések stb. Aztán írt beutalót a meddőségibe. Mire az 1 konzultációra bejutottunk 2,5 hónap. Mire megvannak a kivizsgálások az megint 2 hónap. Tehát mire kiderül valami megint egy fél év eltelik. Ti tudjátok mennyire "sürgős" a dolog. Nekünk az volt.
2010. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves 21:13-as.. hogyhogy olyan keveset voltatok együtt és mégis sikerült? Mi is jóval kevesebbet vagyunk együtt az átlagnál.. és félek hogy így sosem fog sikerülni..
2010. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!