Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szoktam kérdéseket feltenn...

Nem szoktam kérdéseket feltenni, de hátha volt már valaki a helyzetemben. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Dec 6-án jött meg a menstruációm,rá 5 napra szedtem a peteérő gyógyszert amit a nőgyógyászom írt ki,valamint szedtem egyfajta gyógyszert amit az endokrinológus írt ki.Peteérő gyógyszer szedése után rá 8-10 napra van a peteérés.Szóval dec 20-án elkezdett fájni erőssen a mellem és volt ojan nyálkás folyásom mint a tojásfehérje(5-6 napig tartott),az peteérési tünetek.Rendszeres a szexuális életünk a párommal.Majd ojan dec 25-ike körül alábbhagyott a mellfájdalmam.Azután ujból elkezdett fájni a mellem január 1 körül(mint amikor meg akar jönni) és január 2-án volt pecsételő vérzésem,amit csak a wc papíron vettem észre és csak egy délutánig tartott.Majd másnap és harmadnap volt sűrű fehéres-sárgás folyásom(ami az előző két terhességem alatt volt).Írtam e-mailt az orvosomnak és ő felhívott megkérdezte voltam e veszéjeztetett terhes,nem voltam.Azt mondta még,hogy teszteljek 11-12 ikén és ha negatív akkor sem szedjem azt a gyógyszert amitől megjön a menstruáció,hanem teszteljek pár napnak rá utánna ujból.De én nem bírtam ki és tegnap teszteltem(azaz 8-án), negatív volt(rosz kedvem lett és csak bújtam az internetet mint egy tini és beképzeltem magamnak ezt-azt).Lehetséges,hogy tul hamar teszteltem,dokira kellett volna hallgatnom?Vagy lehet nálam később indul be a hcg termelődés?Volt már valaki hasonló helyzetben?Egyáltalán merjek-e reménykedni,h van pocaklakóm?
2014. jan. 9. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha december 25-26 volt a tüszőrepedés, akkor arra számolj minimum 14 napot, és aztán tesztelj! Azért mondta a doki a 11-12. Drukkolok :)
2014. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem, ha azt mondja a doki, hogy 11-12-én tesztelj, akkor mi értelme a 8-ai tesztnek??? Pont azt érted el vele, ami előre borítékolható volt, negatívat mutat, ami vagy valós vagy túl korai a teszt. Most jobb, hogy aggódhatsz feleslegesen még néhány napig? Foglald el magad valamivel, kösd le a gondolataidat és 12-én tesztelj. Korábban simán mutathat fals eredményt. Ezt a doki is megmondta...
2014. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.2-ik kommentelő:egyetértek veled,párom is hasónlót mondott.
2014. jan. 9. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Valószínűleg tényleg nagyon korai volt a teszt, ne keseredj el, mindig van remény! Egyébként meg én is nagyon türelmetlen vagyok, nem tudom kivárni az időpontot és elkezdek tesztelgetni, pedig tudom teljesen értelmetlen. Nekem ez a 12. DPO és persze már reggel csináltam tesztet, ami teljesen felesleges volt... Az elmondottak alapján biztató a helyzeted, próbálj meg türelmes lenni, már csak pár nap! :)

(Nem rosszindulatból megjegyezném, hogy helyesen írva: olyan.) :)

Sok sikert kívánok!

2014. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen tudom,csak zavarban voltam,mert eddig csak olvasgattam a kérdéseket.
2014. jan. 9. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!