Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló vagy...

Volt valakinek hasonló vagy ugyanilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
6.napja barnázom,nagyon minimális vér jön csak,tisztaságin épphogy látszik,tesztem negatív!
2013. okt. 6. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem többször is előfordult régebben, a vizsgálatok szerint mindig, minden rendben volt. Előfordult, hogy csak néhány csepp fekete vér volt, és annyi abban a hónapban, máskor meg két hét barnázgatás után egyszercsak elöntött a vér. Sose találtak semmi rendellenességet. Ez nem minden hónapban, de évente egyszer-kétszer előfordult. Ha kérdeztem a dokit, hogy mi okozta, csak vállrándítás volt a válasz... Aztán egy alkalommal megint pár csepp fekete vér, a teszt negatív lett, mint máskor. Betudtam, hogy megint az van. Átment barnázgatásba a dolog, és nem múlt el. egy hét után ismét teszteltem, pozitív lett , de az orvos szerint nem voltam terhes, nincs arra utaló jel. Hét hetesen se látott még petezsákot se, de a vérvétel kimutatta a hcg-t. Azt mondták, hogy méhen kívüli, mert nincs petezsák se, még az este megműtenek. Nem engedtem, és jól tettem, pár nap múlva hallhattam a szívdobogását. Most töltötte nemrég a kettőt.
2013. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.ez nagyon érdekes :)de gratulálok,én is ezért teszteltem,de negatív lett :(

holnap kérek időpontot!

2013. okt. 6. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!