Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fertőzés vagy terhesség vagy...

Fertőzés vagy terhesség vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

3 hete volt egy spontàn vetélésem, a 2 hetet kivàrtuk a szexel. 1 alkalom volt mikor nem védekeztünk. Pàr napja menszisen fàj a hasam, derekam és hànyingerem is van.

Mielőtt lekiabàlnàtok ma beszélek a dokimmal időpont egyeztezés céljàból.


2014. jan. 9. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elegendő volt két hét? Sajnálom nagyon, de furának tűnik, hogy két hét alatt teljesen kiürül a méhed és meg is vastagszik annyira a nyálkahártya, hogy sikerüljön teherbeesned. Raadásul peteérésed is van. Sok mindennek kellene összejönnie, de hát vannak csodák. Én úgy tudom, minimum 4, de inkább 6 hetet kell várni. Még egy kérdés: miért kértél időpontot a dokitól, ha még egy hete volt csak az az aktus? Tudod, nem fog látni semmit. Elhiszem, hogy nagyon-nagyon szeretnél babát. Őszintén drukkolok neked. Ne kereserdj el, ha most még nem sikerült!
2014. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj! Félreértettem! Ha kivártátok a két hetet, még csak nost volt az aktus nem?
2014. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, még annyi, hogy akkor szerintem csak meg fog jönni sajnos:-( PMS tünetnek gondolom. Nem hinném, hogy fertőzés. Bocsi a szaggatott kommentért!
2014. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Voltam kontrollon, kitisztult a méhem. Nem kellett műteni, ezért nem kell 4-6 hetet vàrnunk.

Azért akarok dokihoz menni h megnézze nem e fertőzés. Tudom h ilyen hamar még nem làtna srmmit ha terhesség lenne. A fertőzést akarom kizàrni.

Szetetnénk babàt de úgy gondoltuk h màrcius körül vàgunk bele ismét.

Ez az aktus egy kis baleset volt, annyira kívàntuk màr egymàst... (1, 5hónap szex nélkül volt, pont azért mert féltünk a vetéléstől)

Remélem a legjobbakat... :)

2014. jan. 9. 10:40
 5/8 A kérdező kommentje:
1 hete volt az aktus (2 héttel vetélés utàn)
2014. jan. 9. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:

A vetelles utan 6/8 het az elso menszes .

Terhes meg nem lehetsz.

Fertozes lehet de nem a sajat parodtol ot mar megszoktad.

Nyugi valoszinuleg holyaghurut vagy sima fajdalom ne parazz

2014. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha éppen össze is jött volna a terhesség, amit azért nem tartanék valószínűnek, még semmilyen tüneted nem lehetne!!!

A hányingert ezer másik dolog is okozhatja. Pl. gyomorrontás, vírus, gyomor jótékony baktériumflórájának a sérülése.

Az alhasi fájdalmat, derékfájást simán okozhatja az is, hogy meg fog jönni a vérzésed.

Egyébként ha bármilyen fertőzésed lenne, akkor az már más tünetekben megjelent volna. Hüvelyi fertőzésnél nagy mennyiségű, más színű, más szagú folyás, viszkető, égő érzés. Húgyúti fertőzésnél gyakori vizelési inger, vizeléskor érzett fájdalom, esetleg véres vizelet.

Ha ezek vannak, akkor az alhasi fájdalom, derékfájdalom ezek a tünetek megjelenésével együtt vagy után jelentkeznek.

Szerintem meg fog jönni a vérzésed.

2014. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Felkerestem a nögyógyászom,de szabadságon van.

Viszont a háziorvosom nagyon segítökész volt,elküldött laborba,vettek vért. Nincs semmilyen gyulladás a szervezetemben. Megnyugodtam h legalább ez rendben. Akkor várom a menszimet hogy mikor jön meg,csak amiatt fájhat a hasam meg amiatt van hányingerem(elötte soha nem volt)

2014. jan. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!