Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 napos ciklusnál 15. dpo-n...

31 napos ciklusnál 15. dpo-n 10-es teszt negatívat lett. Szerintetek van még remény? Van valakinek olyan tapasztalata, hogy csak 15 dpo után lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

Van még 5 napom a nemvártig, de a tüneteim alapján nagyon biztos voltam benne, hogy összejött. Gondoltam 15 dpo-n már biztos kimutatja a teszt, de ma reggel negatív lett, hiába szuggerálom. :(

Hőm, és ultrahang alapján is nagyon korán kb 12 napon volt ovum, azt se értem, hogy lehet ilyen hosszú a luteális szakasz, de a ciklusom mindig 31 napos, úgy tűnik most sem lesz ez máshogy, mert még mindig nem jött meg.



#terhesség #teszt #DPO #későn pozitív
2014. jan. 8. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!! Azert irok mert en is most teszteltem negativat 11 dpon...holnaputan kellene nem megjonnie de mar tiszta mensis tuneteim vannak.Pedig en is biztos voltam.Meg emelyegtem is a napokban...ezert vagyok csalodott.De azer ne adjuk fel amig konkretan meg nem jon...
2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kiváncsi vagyok! 12 dpo: negatív.mensis görcsök vannak, sztem meg is fog jönni...kiváncsi vagyok mások véleményére van e akinek később lett pozi. neked kérdező meg szurkolok! meg persze aki szintén nem várja!
2014. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csajok a ti tesztjeitek még elég koraiak voltak, 11, 12 dpo-n még nem szokta kimutatni a teszt. 11-12 napon csak most kezdődik meg a hcg termelődése. Nálatok még bármi lehet, amíg nem jön meg. És a mensi tünetek nagyon hasonlítanak a babás tünetekre.

Nekem nem szoktak mensis tüneteim lenni, csak úgy megjön.

Amúgy már szilveszter estén rosszul lettem mindenféle szagtól és azóta is fáj a cicim, görcsöl a hasam. Hétvégén voltunk fürdőbe és a víz hullámzásától is elszédültem, felfordult a gyomrom. Annyira biztos voltam benne, hogy sikerült. :(

Majd írjatok Lányok, hogy mi lett.

2014. jan. 8. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:

köszi a bíztatást, de én már nagyon el vagyok kenődve...ma volt enyhe barna pecsét..már nem reménykedem.végig alhasi fájdalmam van vasárnap este óta pedig nem szokott. hm, lehet a mai pecsét beágyazódás?

amúgy szerintem amíg nem jön meg addig reménykedhetsz. az első babámnál 12 dpon negatívat teszteltem, utána a csalódottságtól hagytam az egészet, végül 6 nap múlva újra teszteltem (akkor még nem figyeltem mi hány nap stb és össze vissza ciklusaim voltak akkor), és akkor a 18.napon pozitív lett. én szorítok neked is!

2014. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sziasztok lányok, egyes vagyok. sajnos nekem ma megjött.szerintem 11 dpos negatívnál nekem mindig így van, nagyon csalódott vagyok.Tudom, hogy nem sok, de ez már a harmadik hónap volt..egész hónapban minden másnap minimum együtt voltunk, de még sűrűbben is, mert ugye ünnep volt.az ovutesztet és a hőmérőzést már abbahagytam.Most már úgy leszek vele, hogy jön ha jönni akar.Viszont...minden menstruáció a lehetséges következő terhesség első napja:-))Kitartást mindenkinek és mihamarabbi babavárást!
2014. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 15.dpo-n voltál akkor nem volt 5 napod a nemvártig hanem 1 napja késett... Nem tudom ez másnak hogy nem esett le...
2016. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó én meg nem tudom neked hogy nem esett le, hogy nincs igazad. A kérdező irta, hogy 31 napos a ciklusa és korán volt peteérése, a 12. Napon. Ergo még böven nem késett :)
2018. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked meg utolsó nem tudom hogy nem esik le, hogy a dpo az = days past ovulatio, ami azt jelenti, hogy OVULÁCIÓ ÓTA ELTELT NAPOK SZÁMA!

A 15.dpo az már egy napos késés!! Sosem számolunk az előző hónaphoz ciklusnapot!!! Mindig az adott hónap ovulációjához számoljuk!!! Ha a 12.napon volt ovuláció, akkor +14napot kell hozzáadni, (általában 14nap a luteális fázis). = a kérdező ciklusának 26naposnak kellett volna lennie..

Peteérés pedig egy folyamat, amely menstruációs első napjától az ovulációig tart. Ne keverjük már össze a tüszőrepedéssel!

2021. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!