Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első gyerek után, aki kistesót...

Első gyerek után, aki kistesót tervezett mennyi idő próbálkozás után jött össze a második gyerek?!

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!

2014. jan. 9. 12:50
1 2
 1/14 Kitti85 ***** válasza:
Nekünk az elsö alkalommal pedig szoptattam még és menstruációm sem volt. A nagy akkor volt 10 hónapos. A nagy fiam elõtt volt egy vetélésem és 1 évre rá sikerült csak teherbe esni ezért kezdtünk el korábban pròbálkozni.
2014. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk azonnal, sőt a harmadik véletlenül csúszott be nem volt tervezett, ráadásul ikrek lettek :)
2014. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mondd a kettő 4 év

után

2014. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. gyerek 1. hónap

2. gyerek 8. hónap

2014. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első próbálkozós hónapban sikerült.
2014. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kistesó "becsúszott", a fiúnk akkor 11 hónapos volt és még szoptattam.
2014. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Egy éves volt a lànyunk amikor elkezdtünk probàlkozni a kistesoval mert kis korkülönbséget szerettünk volna! A 6. probàlkozos hónapban jött össze a picur, de õt spintàn vetéléssel elveszîtettük! Amikor lehetett rôgtön probàlkoztunk újra, ekkor a 2. hónapban màr össze is jött! Nagylànyunk elmúlt 3 éves kisfiúnk 6 hónapos! Örülünk hogy ilyen hamar nekiàlltunk probàlkozni , mert igy napra pontosan 32 hónap különbség lett köztük, ami szerintünk tök jó!
2014. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gyönyörűséges ***** válasza:
Az elso baba 2-szeri probalkozasra sikerult, a teso pedig 1 eves koraban fogant meg 5. probalkozasra, szoptattam es menstrualtam is. 22 honap lesz koztuk.
2014. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1gyerek: első hónap

2gyerek:második hónap

3gyerek:első hónap (egy alkalomból)

2014. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó akinek ilyen hamar összejön, örülök :) sajnos mi az elsöre is vártunk és most is várunk, köszi a válaszokat
2014. jan. 9. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!