Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap pozitívat teszteltem,2...

Tegnap pozitívat teszteltem,2 gyerek és 6 év próbálkozás után! :-) A férjem külföldre ment dolgozni,3 hónap múlva jön haza, ez a munka meghatározza életünket (anyagilag, őt erkölcsileg is, előléptetnék). Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés
Mielőtt kiment, negatívat teszteltem, így nem is gondolhatja, hogy végre sikerült!:-) 6 éve próbálkozunk a harmadik babócával, minden vizsgálatra elkísért, mindenben kiveszi a részét a két gyerek körül is. Hogyan tudassam vele, hogy babát várok??? Nem akarom, hogy úgy jöjjön haza, hogy nagy hassal lát..a munkát viszont rögtön otthagyná, ha megtudja, hogy mi van! Ha hazajön, anyagilag nem leszünk előrébb, és ő mindenféleképpen akarta ezt a munkát! (nem lenne semmi baj anyagilag, ha ez a munka nem lenne sem!) Egy hete ment ki, hiányzik:-(
2012. okt. 7. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Grat.:)

Amúgy a 6 év alatt 100%-osan működött a teszt? Úgyértem sosem volt olyan hogy pozitívat adott és az ismétlésre már negatív lett?

2012. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:-) 3 tesztet csináltam, mind erős pozitív! :-) Soha egyetlen teszt sem csapott még be,(eddig mind negatív lett a 6 év alatt,és mindkét gyerekünknél elsőre pozitív) plusz most 2 hete késik. Sírok-nevetek egész nap:-)
2012. okt. 7. 11:33
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos kénytelen voltam telefonon megmondani a férjemnek, de ezért így is nagy boldogság volt. Pedig nekünk az első babáról volt szó. Nekünk is 6 év után sikerült. A 3. inszemináció után kellett mennem vérvételre, de én csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Amúgy a férjem mindig jött velem, de aznap el kellett utaznia a munka miatt néhány napra. Megbeszéltük, hogy bemegyek a vérvételre és megbeszélem a dokival, hogy kezdjük el a lombikot. Aztán a vérvétel kimutatta, hogy terhes vagyok. Mivel a férjemmel megegyeztünk, hogy felhívom mit mondott a doki a lombikra, így nem tudtam várni, de arra sem voltam képes, hogy azt mondjam, hogy nem sikerült. Így is nagyon boldogok voltunk.


Bocsi a hosszú sztoriért. Csak azt akartam ebből kihozni, hogy nem akkora tragédia, ha telefonon mondod meg neki. Még mindig jobb, mintha vársz 3 hónapot. Azt pedig nem gondolnám, hogy emiatt haza kellen jönnie. Majd, ha közeledik a szülés.


Sok boldogságot.

2012. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :-) Végig sírtam.. gratulálok nektek is! :-) amennyi mindenen végigmentünk ezalatt a 6 év alatt, azt mondta a férjem, ha végre babát várok majd, ott akar lenni mindenféleképpen az első és az összes vizsgálaton..(mint a két gyerkőcnél és a szüléseknél)ezért nem tudom, mit tegyek. De ezek után amit írtál, én is valószínű telefonon fogom elmondani. Csak olyan sírós lettem:-(( pedig olyan boldog vagyok, hogy azt elmondani sem lehet!
2012. okt. 7. 11:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy! :)

Mondd el telefonon, de kérd meg, hogy maradjon kint, mert így juttok előre. :) Lemarad 2-3 vizsgálatról, de javarészt itthon lesz a terhesség alatt és szüléskor is! Gratula nektek!

2012. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el neki az első uh képet, és írd meg (vagy ha beszéltek, mondd meg), hogy minden vizsgálat után első dolgod lesz, hogy mindenről tájékoztasd, és 4D-re már együtt mentek majd:)
2012. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem küld el a pozitív teszt képét telefonon :).
2012. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :-) képzeljétek, a nagylányom jött, odabújt az ölembe és azt kérdezte, hogy ugye anya kapunk egy kistesvért, azért sírsz? Hát ki lehet bírni ezt sírás nélkül??? Jövőhéten megyek orvoshoz, és valószínű először elküldöm mmms-ben az uh képet.. :) Istenem, már minden megbőget:-((( pedig olyan boldog vagyok!!!! köszönöm mindenkinek a választ!!!! Sok boldogságot nektek is!!!!! :-) remélem minden rendben lesz:-)))
2012. okt. 7. 12:30
 9/19 A kérdező kommentje:
az én két szép gyermekem sírva ugrál örömében a szobában...:-))))) én meg sírva videózom őket... :-)))
2012. okt. 7. 12:33
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ezt a videot kene ekĺkuldeni?kitalalna mi tortent?:-)
2012. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!