Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én már feladom! Miért nem...

Én már feladom! Miért nem akkor esik a nő teherbe amikor szeretné?

Figyelt kérdés
1 éve nem sikerül! Mindenfélét kipróbáltam. Teákat, barátcserjét, elevitet. Most kéne dokihoz menni, de már nem érdekel! Belefáradtam.. Sorstársak, Ti hogy vagytok?
2009. nov. 30. 19:01
 1/8 anonim válasza:
100%
Ilyen a sors. Menj el dokihoz. Ha minden rendben van veletek, akkor sz@rjátok le. Na akkor tuti áldott állapotba kerülsz... :D
2009. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
Egyébként lehet a stressztől nem esel teherbe. Mert görcsösen akarod a babát, stresszelsz...
2009. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem, megértem. Mi decemberben "ünnepeljük" a második utód nélküli évet. Mit mondjak? Szar. Pcos vagyok, úgy néz ki, diabéteszes is, rendszertelen a mensim, változékony a hangulatom, a nődoki folyton türelemre int, nem ad gyógyszert, a belgyógyászt nem érem el telefonon. Ja, és a szomszédokhoz napokon belül megérkezik a baba.

Egy idős rokon házaspár mondta (nekik sem lehetett saját, ezért örökbe fogadtak, de nem sült el jól a dolog), hogy gyerek nélkül is van élet. Ezt próbálom megemészteni és elfogadni.

2009. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt mikor jobban rákoncentráltunk, de lehet kevésbé kéne vele foglalkozni. De eddig hajtottam az orvost is, de most mikor menni kéne halogatom valamiért. Nem tudom megmagyarázni. Nem a babától ment el a kedvem, csak unom, hogy azzel is foglalkozzak, hogy na most sikerült-e.
2009. nov. 30. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
De szép is lenne, ha akkor lenne valaki terhes, amikor nagyon szeretnének babát:-)Akkor én már 4 hónapos kismami lennék:-)Ne add fel, tudom, hogy nagyon nehéz, de sikerülni fog előbb-utóbb. Én most a decemberben nagyon bízom, akkor karácsony előtt lenne elméletileg pozitív tesztem.
2009. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szióka! Soha ne add fel. Mi 2 évig próbálkoztunk, és sokszor én is el voltam keseredve.(elég nagyon), nem mentem el dokihoz, halogattam. Én szex után mindig kikeltem az ágyból, mert vagy cigizni mentem, vagy a fürdőbe lezuhanyozni, és kipróbáltam, hogy aktus után fekve maradok tettem a fenekem alá párnát egy darabig, majd reggelig alvás. Kb 3-4 szer csináltam és most 7 hetes terhes vagyok!

Néha ilyen apróságokon múlik az egész, ne izgulj!!!

2009. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi két hónap híján három éve próbálkozunk!Túl vagyok már sok reményen és az abból adódó csalódáson,jópár orvosi vizsgálaton amik között volt kellemetlen és fájdalmas is,túl vagyunk jópár előírt együtléten(ami legkevésbé sem arról szólt amiről kellene,gondolhatod)és bár ilyenkor az ember nem nézi az anyagi részét de több tízezerrel lett kevesebb a pénztárcánkban és mindez hiába!Én is belefáradtam és bár belül minden hónapban számolom mennyi van még a nem vártig már nem erőltetem mert beleőrülök!Gyűlölöm azokat akik egy-két hónap próbálkozás után sikerrel járnak pedig nem az ő hibájuk cinikusan olvasom ha valaki hisztizik azért mert a második hónap is eredménytelen és néha már azt is irigylem aki elvetélt mert neki legalább az esély meg van!Szóval teljesen megsavanyít a gyermek utáni sóvárgás néha már magamat is gyűlölöm!!!
2009. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lassan már én is lemondok arról, hogy fiatalon fogok szülni.... :(((((
2009. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!