Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hónap ismeretség után Ti...

3hónap ismeretség után Ti belevágnátok a babaprojektbe? A párom nagyon szeretné, én is csak nekem ez meglepő.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
nem! csak esküvö után!
2011. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ÉN még lehet várnék vele, de mondjuk garancia nem sok van hogy az első hónapban összejön
2011. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem! 3 hónap alatt nem ismertétek meg egymást igazán. Annak a gyereknek család kell...

Éljetek együtt kb 6-7 hónapot, és csak utána.

2011. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nekem is ilyen gondolatok kavarognak a fejemben.
2011. okt. 7. 16:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A 3 hónapos kapcsolat még nagyon friss ahhoz, hogy gyereket vállaljatok. Persze ha becsúszik, az más, de így konkrétan babatervezéshez még korai. Várjatok még kicsit.
2011. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vágnék. 3 hónap alatt nem lehet megismerni egymást. Nem szeretnétek először egymást élvezni? Egy baba elveszi a figyelmet a másikról, soha nem tudtok már utána úgy kettesben lenni, mint baba előtt. Előbb élvezzétek ki egymás társaságát, ha már sok mindent csináltatok együtt és még mindig minden szuper, akkor jöhet a baba.

Én így gondolkodom. Biztos nem szültem volna a férjemnek a harmadik hónap ismeretség után. Olyan szerelmes voltam (most is, csak már más van egy 2 éves kisfiunk és vasárnapra várjuk a lányunkat), hogy számoltam a perceket mikor látom újra, mikor bújunk megint össze, imádtam az összes közös programot, bejártuk a fél világot együtt. Miután már nem tudtuk magasabb fokra emelni a kapcsolatunkat (esküvő is volt), akkor mindketten éreztük, jöhet a baba.

2011. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak pár év együttélés után vállalnám be. Bár mi régóta(5éve) együtt élünk, csak még nem érezzük hogy itt lenne az ideje.


Van olyan ismerősöm aki 3hónap után ment férjhez és még együtt vannak (4 éve kb)3 gyerekkel; de szerintem ez ritka.

2011. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:


NEM


3 hónap az csak puhatolózás,egymás megismerése, rózsaszín köd...

pár hónapot szerintem együtt kell lakni (ki házasságban, ki anélkül)

lakva ismerkszik meg az ember,

3 hónap után felelőtlenség

szerintem

de ez a Te életed!!!!

2011. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ÖSSZEKÖLTÖZÉS előtte mindenképp!!Nagyon igaz a mondás "lakva ismeri meg az ember a másikat".Amikor mi összeköltöztünk az Nekem egy hidegzuhany volt.Fél év komoly harcok mire nagy nehezen összecsiszolódtunk.Ennek már 5 éve és nagyon jól sikerült de ha nem ment volna akkor bizony előbb-utóbb vége a kapcsolatnak és akkor mi lesz a babával???Ha összeköltöztök pár hónap alatt jól megismerhetitek egymást mond ezt el neki ha nem érti meg akkor ott már bibi van.Pár hónapot tud várni ha igazán szeret.
2011. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Vessetek rám követ, de mi belevágtunk.

Mindketten tudtuk már az első találkozásnál, hogy célba értünk.

Pont 3 hónapja voltunk együtt, amikor elterveztük a babát, aztán abbahagytam a gyógyszert és vártunk 3 hónapot. Megismerkedésünk 7. hónapjában már várandós voltam. Megismerkedésünk 10. hónapjában összeházasodtunk.

Mindennek már 3 éve. Van egy csodálatos Kislányunk, és a legnagyobb boldogságban élünk hárman. Soha-soha egy percig nem bántam meg semmit, és nem is fogok. Ma is ugyanolyan szerelmes vagyok a férjembe, mint akkor, amikor megismertem, és az, hogy van egy édes pici gyermekünk, az csak hab a tortára.

Természetesen a józan ész azt mondja, hogy korai, de akartam Neked mutatni egy ellenpéldát is.

Mi is kaptuk a hideget-meleget egyaránt, de hamar megnyugodtak a kedélyek.

Az én véleményem ez: vállalható pici ennyi ismeretség után, de csak megfelelő mérlegelés után. Borzasztó nagy felelősség, az egész addigi életed borul, és egy olyan útra lép, ahonnan nem lehet menet közben "meggondoltam magam" alapon visszafordulni.

Annak a picinek család kell, apával és anyával, tehát biztosnak kell lenned magatokban.

2011. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!