Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet attól a menzeszem ha 4...

Késhet attól a menzeszem ha 4 honap szünet után ujra lefeküdtem a párommal? Ugye a leirtak alapján kizárható a terhesség? Többi lent

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat ha már 1000.ilyen kérdést olvassátok. SZoval,ha párommal augusztus vége óta nem feküdtünk le(voltak problémák) és december 19.-én lefeküdtünk(óvszerrel védekeztünk és mielőtt elment volna kivette és a számba ment el,majd később ujra lefeküdtünk,felhuzott egy uj ovszert és ugyanigy csináltuk) és még december végefele párszor orálisan kielégitettük egymást(én szájjal neki,ő pedig engem az ujjával,de mikor még alsonemű volt mindkettőnkön akkor hébe-hóba ráültem és nem vagyok benne biztos hogy volt e előváladék mikor ráültem vagy sem) attól késhet a menzeszem? December9-16.-ig tartott az utóbbi menzeszem,és mint írtam dec.19-én feküdtünk le ujból augusztus ota. Most január 3.-án kellett volna megjönnie de még semmi sincs(szokott 5-6 napokat késni,mert rendszertelen a ciklusom) néha érzem,hogy fáj a mellbimbom,többet járok pisilni,meg többet eszek,mégsincs semmi és már kezd kicsit idegesiteni a dolog,hogy miért van ez,ezért kérném a tanácsotokat ,kérlek irjatok. Előre is köszönöm,17/L
2014. jan. 10. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valoszinű h terhes vagy de èn csinàlnék egy tesztet.
2014. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"és a számba ment "

igen, terhes vagy, de vigyázz, ha kifelé jön ki ne rúgja a fogaid!

2014. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mitől tartani, hiszen az óvszer helyes használata mellett (amibe nem is élvezett), vmint orális szextől még senki nem esett teherbe. Ha az előjáték során csak a fehérneműdhöz ért a hímvessző, akkor ha volt is előváladék, igen kicsi az esélye, hogy a hüvelyedbe került. Ergo minimális a kockázat a terhességre, sztem szimplán késik, ahogy írtad, szokott is. Nyugi.
2014. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első éd az utolsó kommentelőnek nagyon köszönöm a válaszát,hogy normálisan tudott kommentelni!
2014. jan. 10. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!