Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha áttérek másik fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha áttérek másik fogamzásgátlóra a 7 napos szünet után (ahogy az orvos mondta), már az első naptól védve vagyok terhesség ellen?

Figyelt kérdés
Gestomixtől sokszor fájt a mellem, most Jangeet kaptam. Azt mondta, simán szedjem úgy a szünet után, mintha az előzőt folytatnám. De vajon 7 napig kell kiegészítő védekezés, vagy simán védve vagyok?
2012. ápr. 11. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem kérdezted meg tőle?Egyébként SZERINTEM igen.
2012. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is védve leszel.
2012. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, csak egy kis eszmefuttatás ezzel kapcsolatban. Ha szedsz egy fogamzásgátlót, de kihagysz két napot, majd elkezded újra szedni, akkor első naptól védve vagy? Ez alapján miért nem elég hetente 1-et bevenni?
2012. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként sok pár vár örökbefogadható kisbabára. ;-)
2012. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-mas! A menstruációs szünetben mindenki "kihagyja" a tablettaszedést, tehát ez alatt véd. Utána megint szedi a gyógyszert, tehát véd.
2012. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor nincs gond. :)
2012. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy hét nem sok idő, ki lehet bírni gumival is. Minek kockáztatnál??
2012. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!