Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A neten olvastam, hogy ha a...

A neten olvastam, hogy ha a méhszáj puha marad akkor jött létre nagy valószínűséggel a terhesség, viszont sok fórumon meg azt olvastam, hogy ha megtermékenyülés létrejött kemény a méhszáj. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
25-26 napos ciklusnál a 19. napon puha .....utrogestant szedek 17. naptól. A nyúlkálással kapcsolatos kritikák nem érdekelnek....kézfertőtlenítés után történik és a tampont is kb. ilyen magasságban helyezzük fel...úgyhogy aki erről akar írni, kérem ne tegye !!! A tapasztalatokat szívesen várom !
2014. jan. 11. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia. Ez egy olyan pontatlan modszer szerintem, ugyanis en is neztem, es mikor terhes lettem, laikus szemmel ugy veltem, hogy lent van es nyitott a mehszajam. Tehat szerintem kello tapasztalat kell ahhoz, hogy ez alapjan barmit megtudj allapitani.

Egyebkent en meg azt olvastam, hogy terhesseg eseten magasan van a mehszaj alig elerheto. Hat en elertem :)

2014. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia ! Köszi a választ ! Azt én is olvastam, hogy fent van de az megosztó, hogy puha vagy kemény, sőt azt is olvastam, hogy majd csak később vándorolt fel (a később azt jelentette, hogy a pozi teszt után pár nappal)....hát igen, én is nézegettem már többször és mensi eljöveteléig nekem fent van és kemény. Most viszont még egy jó bő hét van a mensiig és úgy éreztem, hogy puha és középtájt van...
2014. jan. 11. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az jön lefele. nEKEM EZ VOLT GYANÚS: ha megjött, lent volt és puha. Mikor terhes lettem, lent volt, de nagyon kemény, mint egy orrhegy. Aztán tényleg elkezdett feljebb menni, alig értem el. Akkor már 4 napot késett, délutáni tesztem lett pozitív.
2014. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 picihasim ***** válasza:
Sikerült?
2020. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!