Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti napokban...

Menstruáció előtti napokban teherbe esni? De menstruáció van, csak kevesebb? Kinél volt ilyesmi? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyanús, mert a menses mennyisége nem volt a megszokott, hanem kevesebb. Néhány napja volt egy kevés barnázásom. Este ha lefekszek az alhasamat nagyon puffadtnak érzem, olyankor néha görcsöl. Azon kívül bő fehér folyásom van. TESZTET hétfőn csinálok. Jelenleg a ciklus 14. napjánál vagyok. Lehetséges ez? Ciklus közepén soha nem volt has puffadás.
2014. jan. 11. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, lehetséges, barátnőm így lett várandós.
2014. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg minden lehetséges, bármikor lehet peteérésed. Légy türelmes, várd ki a hétfőt, és a teszt után biztosat fogsz tudni :)
2014. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Érdekelnének így járt anyukák véleményei is.
2014. jan. 11. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Na?????? eredmény???? Én aznap estem teherbe mikor meg kellett volna betegednem.... még szopiztattam a nagyobbik lánykámat, így gondolom ez is bekavart... szóval igen, van ilyen :)
2014. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem igy szuletett a masodik fiam.
2014. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálom, mert csak ma tudtam venni tesztet, és már ugye délután van..., inkább reggeli elsőből. A hasszurka néha megvan, meg a bő folyás, más nincs. Reménykedek, meglátjuk.
2014. jan. 13. 12:50
 7/9 A kérdező kommentje:

Teszt: Nagyon halvány pozitív.

[link]

2014. jan. 14. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd megerosodik az a csik :)

Gratulalok!

2014. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Reménykedem, de még nem élem bele magam!
2014. jan. 14. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!