Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ezt nem értem. Lehet...

Én ezt nem értem. Lehet menstruáció előtt is teherbe esni? Miért késik? Aggódom.

Figyelt kérdés

A ciklusaim átlagban 31 naposak, szóval 2.-ára csütörtökre nem vártam, de mivel volt már 32 napos ciklusom is így pénteken is megjöhetett volna időben, de semmi. Azért érdekes mert én onnan tudom hogy menstruálni fogok hogy előtte egy héttel szörnyen fájnak a melleim és megvannak duzzadva aztán ez fokozatosan múlik el és akkor megjön. Most csak a mellbimbóm érzékeny és érintésre fájnak. Ez eddig nem jelentkezett nálam. Dec. 13.-án voltunk együtt a párommal de abból nem hiszem hogy baba lenne mert már régen ki kellene mutatnia a tesztnek. De aztán 26.-án is együtt voltunk, a számított menszesz előtt egy héttel. Lehet hogy abból sikerült a baba és ezért késik? Lehet menstruáció előtt egy héttel teherbe esni? Én mindig is úgy tudtam hogy nem. Erre most késik pedig nekem időben megszokott jönni, mindig. Ha a 26.-ai együttlétből lenne baba azt még a teszt nem mutatná ki, tehát felesleges lenne csinálnom. Ma csak ilyen testsápoló szerű folyásom volt egyébként. Utoljára egyébként 2.-án teszteltem az negatív lett. Szerintetek ez lehetséges??

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2014. jan. 4. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció előtt 2-3 nappal is simán teherbe lehet esni. (ha akkor van a peteérésed). Szóval nem lehetetlen.
2014. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia. teherbe eshetsz bármikor. Énis menszesz elött egy héttel lettem terhes és a nemvárt után 8.napon lett halvány + :)
2014. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FKKTorp ***** válasza:
100%
Így van, lehet még akkor is teherbe esni. Jövőhéten csinálj egy tesztet, ha addig nem jön meg.
2014. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!! :) Hát akkor reménykedek hogy baba lesz és ezért késik :)
2014. jan. 4. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor teherbe lehet esni, csak valamikor kisebb, valamikor nagyobb rá az esély. Ettől még nincs olyan időszak, amikor nem eshetsz teherbe.
2014. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm, aki 35 éves és évek óta próbálkoztak, nemrég mentek csak orvoshoz. Kiderült, hogy neki mindig a menszi előtti napon, azaz a 30.napon van peteérése.

Kérdésedre válaszolva: te is lehetsz terhes a Karácsonyi együttlétből. Milyen szép is lenne, emlékezetes.

2014. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!! :)

Igen, nagyon szép lenne. :) Főleg hogy a páromtól két babaruhát kaptam karácsonyra. Csak nem merem magam beleélni.

2014. jan. 4. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Majd írd meg mi lett!!
2014. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenképp persze! :)

De csak jövőhéten tesztelek majd.

2014. jan. 4. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!