Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Heti egy UH túlzás lenne az...

Heti egy UH túlzás lenne az első trimeszterben? Esetleg árthat a picurnak?

Figyelt kérdés

Már volt egy missed ab.-om (4 éve szeretnék babát), és most nagyon aggódom, szeretném gyakrabban látni, hogy minden rendben van-e. A nődokim is tud az előzményekről, de múlt héten, amikor voltam nála csak annyit mondott, 2-3 hét múlva menjek vissza hozzá. És kevés pecsételő vérzés miatt írt fel nekem progeszteront. Nem lenne indokolt veszélyeztetett terhesnek nyilvánítania? Megőrülök a bizonytalanságtól :((

6+1 hetes kismami


2009. dec. 1. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árthat (még füle sincsen, hogy hallja az ultramagas hangokat), de szerintem is túlzás, pedig a terhességem elején én is véreztem, nem is kicsit, és Utrogestant kaptam fenyegető vetélés miatt.
2009. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás. És nem csak azért, mert árthat neki, hanem úgy általánosságban az. Attól, hogy hetente nézegeted, nem lesz több esélyed arra, hogy megmarad. Ha nincs más tüneted, nem erősödik a vérzés, nem görcsölsz, akkor nem indokolt hamarabb menned, mint ahogy az orvos kérte.
2009. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztosan azt gondoljátok, túlparázom, de megvan az oka: még most is élénken él bennem az az emlék, amikor 10 hetesen közölték, hogy már kb egy hete nem él a magzatom, és akkor is épp csak azért mentem el megnézetni, mert rossz érzésem volt, semmi konkrét panasz vagy fájdalom :(((
2009. dec. 1. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ettől téltem végig, sőt még most is, mert 20 hetesen még nem érzem mozogni. De az ultrahangvizsgálattól tényleg nem lesz jobb neki, csak a te nyugalmadat szolgálhatja, az ő egészségének nem használ.


Próbálj meg valahogy megnyugodni, hidd el, az izgalom csak árthat.

2009. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy aggódsz, de próbálj megnyugodni. Az eslő trimeszterben sajnos sok terhesség ér szomorú véget, de annak is megvan az oka, nem egészséges, vmi nem klappol, és ezt nem védheted ki avval, hogy hetente megnézeted.

Gondolkodj pozitívan, minden rendben lesz most.

2009. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!