Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás, ha megfogom egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, ha megfogom egy csaj derekát, elsö találkozásnál?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást, csak látásból, és az egyik bulin beszélgettünk, és én simogattam a csaj karját, illetve megfogtam a csípőjét.
2011. jún. 1. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ellenkezett, és nem akart tőled szabadulni, akkor nem túlzás:D
2011. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne.
2011. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eltolt magától.

De attól még jelentheti, hogy én is tetszem neki, csak nem akart túl könnyűvérűnek tűnni?

2011. jún. 1. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megfogtad a derekát, és ő eltolt magától, akkor ez túlzás. Nem is értem, hogy mi ebben a kérdés!
2011. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy egy csaj nem akar könnyelműnek tűnni. ha jól esik neki, akkor nem tol el. pöts..
2011. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha eltolt magától, akkor elég egyértelműen a tudtodra adta, hogy gyors vagy mint a déli expressz. Lassíts!
2011. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!