Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepedésre jó a cickafar...

A tüszőrepedésre jó a cickafark tea?

Figyelt kérdés
Az előző terhességmenél clostylbegitet írtak fel.Most azt mondták hogy megint várjuk egy évet és ha nem sikerül akkor megint felírják.Nem tudom azt semhogy ez a probléma most a szülés miatt változott e.Nem szeretnék megint egy évet várni a babára.
2014. jan. 13. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nem , az a peteérést serkentheti, de a legtöbbe steben nem válik be iagzán annaál segit akinél angy gond nincs.
2014. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon össze vissza jött meg tini korom óta, persze fogamzásgátlóval napra pontosan, de az amint abbahagytam újra csak hébe hóba. Aztán itt olvastam, hogy miután teljesen elmúlt a menstruációd 2 hét cickafark tea napi 3szor, persze a legjobb nem a filteres, hanem a zacskós, aztán palástfű tea szintén napi 3szor. Akkor kezd mikor teljesen elmúlt a menstruációd. Én 2 hónapot csináltam így és a végeredmény itt alszik az ágyon éppen :) Egyik hónapban még megjött, de egész normális időre, kb 34 napra aztán már a következőben a 33. napon pozitív volt a teszt.
2014. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy én voltam nőgyógyásznál és semmi gondot nem talált, bár ő sem tudott magyarázatot miért csak hébe hóba jön meg, de szervi elváltozást nem látott. Nem tudom nálad mi a gond.

Aztán miután szültem egy másik nőgyógyász annyit mondott csoda hogy terhes lettem. Amúgy amióta szültem és az első két menstruációt leszámítva egész normális időre jön meg. 36 nap körül, nekem ez is normális :) kb 50-60 naponta menstruáltam régen. Annyit mondtak, hogy nem biztos hogy van peteérésem, hát én rásegítettem a teákkal.

2014. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,de sajnos ez a peteérésre volt.Elvileg megérik a petém de nem tud kilökődni a tüszőrepedés hiánya miatt.
2014. jan. 13. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Én akkor is azt mondom próbáld ki a cickafark és palástfű teát mit veszthetsz? Ezek tipikus női bajokra teák. De állítólag fürödni is jó a cickafark tea, bár azt nem próbáltam.

(2,3.válaszoló voltam)

2014. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még amit javaslok az a tafedim tea, állítólag ez is nagyon jó női dolgokra. Ittam azt is, bár mikor terhes lettem, illetve ittam a cickafark palástfű teát azt már nem ittam.

Viszont ismerek olyat akinek a cisztáját amit műteni akartak elmúlasztotta, tafedim teát itta. Most hogy attól-e vagy amúgy is elmúlt volna sosem tudjuk meg :)

2014. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!