Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes terhességi...

Mikor érdemes terhességi tesztet csinálni, hogy utána ne csalódjak, ha mégis megjön?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, pár napra rá megjött, a doki nem látott semmit. Mosolygott, azt mondta, hogy korán teszteltem, lehet, hogy volt terhesség, de nem tudott megtapadni. És a tesztek amúgy se teljesen megbízhatóak. 4 tesztet csináltam, mind pozitív volt egymást követő napokon. Egy éve már történt hasonló eset. De mi van, ha soha nem fog megtapadni segítség nélkül? Mikor teszteljek? Meddig fogadjam el, hogy késéssel, de megjön? Mivel tudom segíteni a beágyazódást? (pl vitamin)

2014. jan. 13. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Első babámmal nekem is 8 tesztem volt pozitív még is 1 hét késés után megjött a mensim, doki semmit nem látott mikor vérzés miatt mentem hozzá és a 8 teszttel. Második babámmal barnáztam majd véreztem is, de végül a baba megmaradt. Ha tutira akarsz menni akkor késés után 2 héttel érdemes tesztelni, de akár a második kimaradt mensidkor is tesztelhetsz. 12. hétig igazából nem sok mindent tudnak a doki sem mit tenni a babádért. Hogy milyen vitaminokat érdemes szedni? Hát szerintem fölöslegesek ezek, de E vitamint, palástfű teát, málnalevélteákat szokták javasolni olvass utána, folsavat érdemes szedni feltétlenül, és lehet terhes vitamint is szedni amiben minden vitamin van vegyesen.
2014. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cickafark és palástfű teát iszok, ami csökkentette a menstruációs görcseimet és azóta peteérésem is van (ovulációs tesztekből tudom). Elevitet és folsavat szedek, de nem napi szinten, van, hogy kimarad pár nap. Érdemes lenne magnéziumot is szednem? Nem akarom magam vitaminokkal tömni, nem tudom, mennyire szükséges, illetve nem akarom túlzásba vinni.
2014. jan. 13. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
hat nem tudom, mivel mar masodszor jarsz igy, en ennyiben nem hagynam a dolgot. Ha volt pozitiv teszted, az azt jelenti, hogy terhes voltal, csak nem birt megtapadni, ami okozhatta hormongond. Es ha tenyleg igy van, akkor lehet sose sikerul a baba, mert mindig el fog menni, max. nem fogsz rola tudni. Ha ez a doki igy all hozza, probalj orvost valtani. Nekem a baratnom ugyanigy volt, pedig van mar egy gyereke, es kiderult hogy komoly gondok vannak nala, most injekciokra jar, meg orrvossagot is szed.
2014. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van, inzulinrezisztenciád nincs?
2014. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
D-vitamin is fontos, főleg télen kell pótolni. Egyre több nőgyógyász is ajánlja már.
2014. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En is azt javaslom,hogy menj el orvoshoz,egy olyanhoz,aki foglalkozik a problemaddal.
2014. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Terhes vitaminon és folsavon kívül más nem kell orvosi utasítás nélkül. Magnézium akkor jó ha görcseid vannak, de a megtapadásban nem segít. Bár még bőven nem kell kétségbeesni, de hogy ne teljen hasztalanul az idő érdemes keresni olyan dokit aki elküld egy pár kivizsgálásra.
2014. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a nemvärt utän 4nappal erös pozitiv szerintem egy hèt a nemvärt utän akor màr tuti. 19+5 hkm
2014. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elözö vagyok èn folsavat meg oligovitet szedtem amikor mär terveztük.meg fontos hogy ne sresszelj rä.
2014. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! Az biztos, hogyha izgatott vagy miatta, akkor nem jó hatással van a babóra sem és rád sem (mondom ezt én, aki a bizonytalanság napjait éli...áááá). Szóval, én a természetes lehetőségek híve vagyok, a palástfű teát ajánlom, és menj el egy herbáriába, vagy nézz utána, hogy mit ajánlanak még a terhesség megóvására. Biztos vagyok benne, hogy ezek a gyógynövények, amiket a természetben lehet találni, mind jó hatással vannak az emberi szervezetre.

Nekem már jó ideje rendszeres a menstruációm, és régóta próbálkozunk a férjemmel babával, és most kb. másfél hete késik, de a teszt negatív. Még én is várok a következő tesztig. Igyekszem én is lekötni magam valamivel, hogy ne ezen járjon minden gondolatom. Sok sikert kívánok!!! :D

2014. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!