Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont kell szednem a...

Duphastont kell szednem a ciklus 2. felében. Ha sikerülne teherbe esnem akkor tovább kell szednem?

Figyelt kérdés
Viszont a ciklus 25. napján elfogy a gyógyszer, ha akkor csinálok tesztet, még nem biztos h kimutatja, h terhes vagyok. Várjam meg a mensi napját? 30 napos ciklusaim vannak.

2014. jan. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem fogyna el akkor könnyen lehet hogy meg sem jönne. tesztet akkor csinálj ah nem jött meg amikor kellene. Ha babás leszel valószinüleg tovább kell szedned de az nem is baj mert aprogeszteront nem lehet túladagolni vizsont az alacsony progeszteron progi szint vetélést okoz tehát jobb ha szeded, föleg ha indokolt.
2014. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen! Mindenképp szedni kell, mert ha hirtelen abbahagyod és leesik a progi szint, vetélést okozhat. Nekem 2x1 et kellett szedni, és próbáltam minél jobban kitolni a végét, azaz egyre több idő telt el a 2 szem között, így a 26 ik napra még maradt 1, és aznap pozit teszteltem! De ilyenkor azonnal fel kell íratni a következő adagot a dokival, mert vetélés lehet a vége. Azt mondta a dokim, ha egyszer elkezdted, akkor a 12ik hétig kell szedni, hogy biztosra menj.
2014. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó, tehát Te már a ciklus vége felé pl. nem 12 óránként vettél be gyógyszert, hanem mondjuk 18 óra?

Nekem is 2*1-et kell szednem.

2014. jan. 14. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A ciklus 25. napján már el lehet lőni egy tesztet, nekem és egy ismerősömnek is a 10 dpo-n már mutatta a teszt.

De ha nem mutatja, az viszont nem jelenti azt, hogy nem vagy babás, és ahogy írták a többiek is nem szabad abbahagyni a gyógyszert.

2014. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok - igen, próbáltam minél jobban elhúzni, és így pont kitartott a pozi tesztig. Egy tipp: x-epillel próbálkozz majd, nekem volt itthon 10es One Step és SEMMIT nem mutatott mikor az x-epil már egyértelmű kétcsíkos volt :( Sok szerencsét! :)
2014. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!