Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 nappal tesztel...

Nemvárt előtt 1 nappal teszteltem, lehetséges hogy pozi ha csak későn jelent meg a második csík?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam egy tesztet, 3 perc mulva negatív lett. Viszafeküdtem aludni és egy óra mulva mikor felkeltem, határozottan ott volt 2 csík. Most akkor reménykedhetek? holnapra nemvárom.

Tudom,rá van írva a használati utmutatóra,h 5 perc után már nem valós eredményt mutat, de ilyen még sose volt...ha nem volt csík,akkor később se volt semmi...


2014. jan. 14. 08:46
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

[link]


vagy csak száradási csík lenne?

2014. jan. 14. 08:49
 2/23 anonim ***** válasza:
Ez nekem rendes csíknak tűnik, nem száradásinak. Holnap tesztelj újra, addig csak halkan gratulálok!
2014. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszönöm (csak halkan):)))

nagyon izgulok, hisz bőven a 3 perc után jelent meg... és élőben is rendes csíknak tűnik :)

2014. jan. 14. 08:52
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez simán pozitív, nekem mindkétszer ilyen volt, időn túli pozi és mindkétszer terhes voltam. Gratulálok:)
2014. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez pozi! És én is úgy jártam az egyik terhességemnél, mint Te. :) Gratula!! Hányadik baba, és mióta vártok rá?
2014. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
köszönöm neketek :) nem merek még nagyon bizakodni...ez a 7. hónap h próbálkozunk :) első babó lesz/lenne :)
2014. jan. 14. 08:58
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez baba lesz! :-) remeljuk nem fog megjonni
2014. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt,teljesen elbizonytalanodtam,de végül is valóban pozitív volt!GRATULÁLOK
2014. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszönöm. És mikor teszteljek legközelebb, h biztosabb legyen? Bár nemhiszem h holnapnál tovább bírom...:)
2014. jan. 14. 09:52
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez tuti pozi :) Gratulálok! Sztem nem szükséges újabb teszt, ha nagyon akarsz pénteken csinálj egyet, aztán jelentkezz be dokihoz :)
2014. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!