Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt peteérésem és a...

Egy hete volt peteérésem és a párommal elötte két nappal voltunk együtt! Lehetséges hogy egy héttel utána hányingerem van ha terhes vagyok? érezhetem én azt már? Vagy ez csak valami Vírus?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet bármi, de én még nagyon korainak érezném ezt a tünetet, ahhoz, hogy terhességre gyanakodjak. Attól még simán lehetsz, de tünet sztem még nincs. Mindenesetre drukkolok.
2013. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább csak beképzeled. nincs még tünet.
2013. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit korai terhességi tünetnek. Én is elég korán megéreztem, hogy babát várok, de 11 nap telt el a peteérés után. Szerintem a hányingert nem a várandósság okozza nálad, de a terhesség nincs kizárva ettől függetlenül.
2013. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor attól függ,hogy peteérés elött voltunk együtt lehetek terhes?és a tünetek mikor jelentkezhetnek?
2013. ápr. 9. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
tünetek úgy 2-3 hét múlva, lehetsz, de azért kevesebb az esély pé. előtt 2 nappal
2013. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!