Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 11 nappal (11...

Peteérés után 11 nappal (11 dpo) reggeli HCG teszt negatív. Reménykedhetek még, vagy már biztos nincs baba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááááááááát, nem igen lehet egy idő után mit írni az ilyen kérdésekre...

Ez egy olyan kérdés, és ne bántódj meg, de ha beírod a keresőbe pl. a reménykedhetek szót, akkor találsz legalább egy tucatot belőle...


De hogy válaszoljak is: PERSZE, hogy reménykedhetsz. Amíg meg nem jön, addig mindenképp.... és reméljük nem fog!!!

2009. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez egy nagyon-nagyon buta kérdés.


A terhességi teszteket az elmaradt menszesz után érdemes használni. Neked még se ki nem maradt, se meg nem jött a vérzésed, akkor meg minek írod le magadat?


Amúgy nekem a 10-es érzékenységű teszt 12 dpo-nál lett nagyon-nagyon halvány pozitív. Itt a kérdéseken meg azt szoktam javasolni, hogy 2 hétnél korábban senki se teszteljen, mert nem érdemes. Ahhoz, hogy a HCG mennyisége elérje a mérhető szintet, IDŐ kell.

2009. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korán teszteltél.Nekem is mint az előző válaszolónak, a 12. dpo napon lett nagyon-nagyon halvány a 10-es tesztem.

Nyugalom, és kitartás, várj pár napot és ismételd ujra.

Drukk

2009. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a nem várt napját, s akkor csinálj egy érzékeny tesztet. Amíg nem jön meg, addig van remény is:-)
2009. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!