Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel szép pozitívat...

Ma reggel szép pozitívat teszteltem, este meg elkezdtem vérezni. Ugye nem lehet hogy elment a baba?

Figyelt kérdés
A menstruációm 11 napja késik, ma teszteltem egy halvány pozitívat 2 tesztet is csináltam mindegyik pozitív lett. Most este meg éreztem hogy van valami gondoltam csak a szokásos fehér krémes folyás, de sajnos nem. Vér volt. Nem tudom hogy ez menstruációs-e vagy sem de nagyon kivagyok :(((( Nem tudom mit gondoljak. Még sosem volt velem ilyen. Mi lehet ez? Ugye nem ment el? :((((
2014. jan. 14. 19:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Az undorító mocskolódó kommentekből nem kérek. Szerintetek nincs így is elég bajom?????? Tudjátok milyen szörnyű ez?


Most jöttem ügyeletről ahol azt mondták nincsen baj, akkor lenne gond ha erősen görcsölnék vagy fájdalmaim lennének. Nos, ezek nincsenek. Holnap megyek nőgyógyászatra is, ahol majd többet tudnak ezzel kapcsolatban mondani. Akik segítettek a válaszaikkal azoknak nagyon szépen köszönöm. A doktor nő azt mondta hogy ma szigorúan csak pihenjek és holnap látogassam meg a nőgyógyászt. Köszönöm a segítséget!

2014. jan. 14. 21:26
 12/28 anonim ***** válasza:
De vérzel még? Mert ha igen akkor elég felületes volt a doki!
2014. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem volt túl kedves és nagyon sokat nem segített az is igaz, de mondta hogy ő ennél többet nem tud tenni, meg ha nőgyógyászatra mennék se tudnának nekem többet mondani.

Mondjuk ahogy nézem eléggé menstruációs vérzésnek tűnik az az igazság. :( még tart igen!

2014. jan. 14. 21:38
 14/28 anonim ***** válasza:
:( Hát sajnálom. Szerintem be kellett volna menned a kórházba, mer 11 napos késénél már az uh-on láttak volna petezsákot, próbálták volna megmenteni.
2014. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az aktus amiből a baba lehetne a kiszámolt menstruációm előtt 2 nappal volt, tehát most max olyan 1-2 hetes terhes lehetnénk, nem tudom hogy így is látna-e bármit a nőgyógyász de a doktor nő azt mondta még nem.
2014. jan. 14. 21:53
 16/28 anonim ***** válasza:

bár nem kívánom neked, de mondom, én háromszor vesztettem el 10. hét előtt terhességet, göcsök nélkül.

Szóval ez a fájdalmaid lennének nem állja meg a helyét.

2014. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Pont így voltam. 10 napos késéskor (szép pozi teszttel) kezdődött a pecsételés. Én nőgyógyászhoz mentem, azt mondta ne aggódjak, ha nincs görcs meg erősebb vérzés nem biztos, h baj van. Adott hormonpótlásra gyógyszert. nem görcsöltem, nem is véreztem erősen, csak pár csepp barna volt pár napig. szedtem a gyógyszert. a következő ellenőrőz ultrahangkor (két hét múlva) már nem élt... Az orvos szerint már akkor sem élt, amikor elmentem, vagy ha, akkor mégse tudták megmenteni.

Szörnyű érzés. Az egyetlen, ami egy kicsit is vigasztal, hogy a természet ilyenkor tudja a dolgát. Biztosan beteg lett volna, vagy valami, ami miatt nem születhetett meg.

2014. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-2 hete volt az aktus, akkor még csak a beágyazódásnál tarthatsz, ilyenkor biztosan nem erős pozitív a teszt, mert nincs is hcg a szervezetedben. Szóval ez egy picit furi. Ha pozitívot mutatott akkor jó pár hetes kell legyél. Remélem megmarad a babád.
2014. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom sokan lepontoznak erte majd...


En is mindent megtettem, hogy a baba megmaradjon! Doki, gyogyszerek, pihenes fekves...

Eredmeny megmaradt es 16 hetesen elvettek egy 10 hetes meretu babat! Rengeteg fejlodesi rendellenessege volt :(

A szivem szakadt meg...

Igaza van annak aki azt mondja a termeszet teszi a dolgat!

Ra par honapra ismet babas lettem... Nem jott szivhang pedig mindent szedtem amit felirtak es elvartak!


Ha meg akar maradni, meg fog!

En most 8 hetes vagyok! Az elozmenyeim miatt gyogyszert akartak adni, nem fogadtam el! Bizom a piciben! O termeszetesen es varatlanul jott nem kellettek kezelesek hozza!

En elhiszem, hogy O eros es kitart mellettem!

Bocs, hogy ezt irom! De 14 hetig ne eld bele magad soha semmibe!

2014. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Én 16 hetes kismama vagyok és az első 2 hónapban volt vérzésem. Nem volt erős sem darabos . A baba teljesen egészséges és az orvosom azt mondta hogy előfordul az első trimeszterben vérzés ami "normális".Ha nem jár erős fájdalmakkal és nem alvadékos vagy túl erős a vérzés akkor valószinüleg nincsen baj.Viszont minél hamarabb menj orvoshoz ,hogy kiderüljön nem méhen kívüli -e . Remélem minden rendben lesz , Majd írj ,hogy mi történt.
2014. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!