Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel szép pozitívat...

Ma reggel szép pozitívat teszteltem, este meg elkezdtem vérezni. Ugye nem lehet hogy elment a baba?

Figyelt kérdés
A menstruációm 11 napja késik, ma teszteltem egy halvány pozitívat 2 tesztet is csináltam mindegyik pozitív lett. Most este meg éreztem hogy van valami gondoltam csak a szokásos fehér krémes folyás, de sajnos nem. Vér volt. Nem tudom hogy ez menstruációs-e vagy sem de nagyon kivagyok :(((( Nem tudom mit gondoljak. Még sosem volt velem ilyen. Mi lehet ez? Ugye nem ment el? :((((
2014. jan. 14. 19:49
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Szorítok, hogy minden rendben legyen! Sajnos én úgy veszítettem el a babót, hogy nem görcsöltem, csak véreztem. A természet szelektál, ha nem lenne egészséges a kicsi.Nagyon-nagyon szorítok Neked! Majd írd meg, hogy mi a helyzet!
2014. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat! Eléggé menstruációs vérzésem van, alvadt vér, sötétebb, néha élénk piros. Egyenlőre még sok ahogy az az első napokban szokott lenni.


Most voltam orvosnál ahonnan haza küldtek mondván hogy a természet szelektál és ezért be se kellett volna mennem, teljesen normális hogy vérzéssel-menstruációval távozik a baba ha úgy van. Ágynyugalmat javasoltak és ha erősödik a vérzés akkor kell vissza menni, ha pedig elmúlik, tesztelnem kell hogy erősödött-e a csík vagy sem. Egyenlőre ennyit tudok. :(

2014. jan. 15. 11:46
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom, ha ilyen a vérzésed sajnos nagyon valószínű, hogy elment a baba. Várj meg még egy ciklust, aztán mindent bele! Ne keseredj el , legalább látszik hogy a fogantatás sikerül, ez is nagy dolog, sokan ezért is hosszú éveket szenvednek.

Nekem 2 ugyanilyen esetem volt, most vagyok 19 hetes kismama. Te is leszel anyuka!

2014. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek aki ilyen kedvesen segített nekem a válaszával. Köszönöm!

Most már a méhen kívüli terhességtől félek de nagyon :( Semmi tünetem nincsen azon kívül hogy vérzek még mintha menstruálnék. Nem erősödött a vérzésem de talán egy nagyon picit csökkent. Görcsölni sem görcsölök, 10-es skálán csak olyan 3-ast mondanék. Kíváncsiságból ma csináltam reggel egy tesztet ami már teljesen negatív lett.

Nagyon félek hogy esetlegesen méhen kívüli terhesség áll fenn.

2014. jan. 15. 20:55
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha méhen kívüli terhességed lenne akkor pozi lenne a teszt!! Sőt, nagyon görcsölnél....

Az sem biztos, hogy most fog kitisztulni a méhed, lehet a következő mensid lesz erősebb!

2014. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem, a ma reggeli mind a kettő teljesen negatív és görcsölni sem görcsölök. Persze néha érzem amit mensinél de hát fele annyira sem rossz. A vérzés pedig szépen csökken, hamarosan ismét ellátogatok orvoshoz.

Még egyszer nagyon szépen köszönök minden segítséget! Remélem tényleg nem méhen kívüli. Azért ez borzalmas érzés. Tudom hogy sokaknál előfordul de én ezt nem kívánom senkinek sem! :(

2014. jan. 15. 23:27
 27/28 anonim ***** válasza:

Persze, hogy borzalmas érzés. Sajnálom, hogy neked is át kellett élned. De – tudom, nem nagy vigasz – annak örülj, hogy legalább nem kell műtét. No, a műtét után nekem 3 hónapig nem jött meg, gyógyszerrel hozták meg a menzit, és a műtét utáni hónapokban is éreztem néha a fájdalmat a méhemben.

Ha spontán, műtét nélkül kitisztulsz, akkor nem is kell kivárni a 3 hónapot, rögtön próbálkozhattok újra.

2014. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ha megjött, akkor valószínű, h nem volt a helyén az a gyerek. ilyenkor a dokik sem tudják visszatartani, hogy ne menjen el. majd később újrapróbálkoztok pároddal.
2015. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!