Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptint terhesség alatt...

Bromocriptint terhesség alatt mennyi ideig lehet szedni?

Figyelt kérdés
Ki hányadik héten hagyta abba a szedését? Miután pozitívat tesztelt?

2014. jan. 15. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom abba kell hagyni amint babás leszel. gondot okozhat. teljesen normális hogy a terhesség kezdetével máris nö a prolaktin szint az pedig nem jó ha ezt mesterségesen leviszik.
2014. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 hétben vagyok. Baj lehet belőle h eddig szedtem?
2014. jan. 15. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem de még ma kérdezz rá az orvosnál aki felirta, nekem annnó azt mondtaák azonnal hagyjam abba, de végül baba sajnos nem lett és már nem kell szednem bromot.
2014. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondták - egy nőgyógyász és egy endokrinológus is - hogy semmi esetre sem szabad abbahagyni a 12. hétig, aztán is fokozatosan kell leépíteni.

Beszélj az orvosoddal, esetleg kérd ki többnek is a tanácsát.

Amúgy én is szedem, voltam is terhes, de sajna leállt a baba szíve, szerintem a sok idegeskedés miatt. Ha újra teherbe esek, semmi esetre sem fogom abbahagyni a szedését.

2014. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!