Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bromocriptint szabad szedni...

Bromocriptint szabad szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Reggel-este 1/4 bromot szedek magas prolaktinra. Ártalmas-e a babára, ha folytatom a szedést?

5 hetes terhes vagyok. Meddig szabad szedni?????


2013. szept. 24. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy reggel-este egy negyedet szedsz? 12. hétig nyugodtan szedheted, nincs semmilyen magzatkárosító hatása, sőt, ajánlatos is szedni.Fokozatosan hagyd el, ne egyszerre.
2013. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem annó at mondták azonnal abba kell majd hagyni (azóta már nem szedem de nincs is gond a prolaktinommal), de azóta tudok olyat aki a 12. hétig szedte.
2013. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, reggel is negyed és este is negyed. Nem a mostani dokim írta fel, hanem egy másik, de ez a doki el akarja hagyatni. Félek abbahagyni.

A másik doki azt mondta, szedjem egészen 12.hétig, ha összejön a baba.


De akkor a mostani miért akarja már most abbahagyatni? Félek, hogy újra magas lesz, ha abbahagyom.

2013. szept. 24. 10:42
 4/6 A kérdező kommentje:
2-s válaszoló, amint terhes letté abbahagytad? És nem volt semmi gond????? vetélés vagy ilyesmi???
2013. szept. 24. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is magas prolaktin szint miatt kellett szednem,a dokim azt mondta,hogy nem szabad abba hagyni a 12. hétig,mert el mehet a baba
2013. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes vagyok, Bromocriptint szedek 2015. októbere óta. Reggel negyed, este negyed. Egyenlőre nekem sem szabad elhagynom a 12. hétig.
2016. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!