Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés a beágyazódás?

Milyen érzés a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Aki érezte, mit tapasztalt? szurkálást, vagy görcsölést?

2014. jan. 15. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

A beágyazódást nem lehet érezni.

A "szurkálás-görcsölés" már utána van, ha van. Ezek kora terhességi tünetek.

Előfordul ritkán, hogy valakinél pár csepp vér érkezik.

2014. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem csak 1X fordult elő, hogy éreztem. Én az ovuláció után 9 nappal egy olyan erős szárást/szurkálást éreztem koradélután, hogy le kellett feküdnöm néhány percre (épp mosogattam). Ennek akkor számoltam utána, mikor kiderült, hogy terhes lettem, de sajnos az a baba nem maradt meg. :(
2014. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*szúrást/szurkálást
2014. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

9 nappal utána az már a beágyazódás után volt.

Leggyorsabb esetben 7 nap kell a beágyazódáshoz a megtermékenyülés után, és utána 2-3 nappal már magas a HCG, tünetek is lehetnek.


Én egyik gyerekemmel az aktus utáni 9. napon éreztem az émelygést, másnap pozitívat teszteltem.

2014. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia, leírom nekem hogy volt:


erős görcsök késő délután, amikor sétáltam haza, meg is kellett állnom. Inkább puffadás szerű görcsök, nem annyira nőgyógyászati jellegűek.

Másnap reggel hányinger és hasmenés kb. 8szor voltam vécén (akkor még azt hittem a diótol amit előző este ettem)

Este két csepp barna pötty a bugyin, azt hittem, meg fog jönni. Másnap reggel még két csepp barna pötty. utána soha többet semmi :) (testhő maradt 37 fok felett)

2014. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Kedves Utolsó! Ovuláció után kb. hány nappal érezted?

2014. jan. 15. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
én ovuláció után 16 nappal. De nekem 40 napos ciklusaim voltak, a peteérésem is hosszabb. az ovulációm okt. 14-re esett, okt 15 és okt 21-én voltunk együtt. A baba méretei alapján valószínű, hogy 21-én fogant, és rá 9 napra volt a beágyazódás (nov. 1) de még a mai napig nem tudjuk sajnos, az összevissza ciklusok miatt.
2014. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasmenésem a beágyazódás környékén, egyébként semmit nem éreztem.
2014. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!