Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy 3 napot késett a menstruációja, de a teszt negatív lett, és mégis babát várt, csak később derült ki? (33 éves nő vagyok)

Figyelt kérdés
Még soha nem késett a havim. 2 napja elég erős hányingerem is van, a melleim pedig oldalt fájnak, de nem vészesen, néha egyáltalán nem.
2014. jan. 15. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen 1 het keses utan lett pozitiv a tesztem!
2014. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10 nap késés után lett halvány pozitív, de nekem nem lett jó vége... Neked drukkolok! :)
2014. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy nem lett jó vége! :(
2014. jan. 15. 10:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt menstruacio utan egy hettel lett pozi a tesztem. Teszteltem a kimaradt mensi utani napon, a 3-dik napon de semmi. A 7-dik napon halvany pozitiv lett. Mar 4 eves a kisfiam.
2014. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad. Gratulálok a 4 éves gyerkőchöz! :)
2014. jan. 15. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál a 1 hét késésnél lett először nagyon halvány pozitív,már 3 éves.Most 2 hónapja a 12 napot késett mikor pozitív lett a teszt,de sajna 3 napra rá elvetéltem.
2014. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt! Nagyon sajnálom a vetélést! :( Kitartás! Valamiért így kellett lennie.
2014. jan. 15. 11:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Már túl vagyok rajta,így kellett lennie,amúgy sem volt tervezve(fiunk sem),egy jelnek vettem,bizonytalan voltam hogyan fogadnám,ha megint terhes lennék,így most megtudtam,hogy nagyon jól fogadnám.Tudod az a ritka kivétel vagyok aki óvszer mellett 2szer is terhes lesz :D Nem baja kövi terhesség már el van tervezve,kb 1 év múlvára :D Ha szeretnél babát akkor drukkolok,hogy baba legyen a dologban :D
2014. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen. Igazság szerint mi sem terveztük, bár nem is védekezünk egyáltalán.

Nekem még soha nem késett a mensim. Nagyon ritkán a mensi előtt jelentkezett mellfájás és egyéb PMS tünet, de azok mások voltak. Most semmi sem olyan. Nem vagyok hányingeres, soha nem is voltam, és most már 2 napja szenvedek. Mivel a tesztem negatív lett, más magyarázatot keresek a problémámra. Jelenleg a cisztánál tartok. :)

2014. jan. 15. 12:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy nem reggeli első vizeletből csináltam, hanem kb. az ötödikből. Az baj? Elvileg jó minőségű érzékeny tesztet vettem.
2014. jan. 15. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!