Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, de a tesztem...

5 napja késik, de a tesztem mégis negatív. Ez hogy lehetséges? Fogamzásgátlót szedek amúgy és ennek ellenére nem jött meg.

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött meg a múlt hónapban, elmentem dokihoz, mert a teszt negatív volt. Cisztám volt. Most jött meg egy hete, tegnap UH-n már nem látta a doki a cisztát.
2013. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor gyógyszert szedtem én is jártam így, egyáltalán nem volt menstruációm, abba is hagytam, mert nálam sajnos egyéb problémákat is okozott. Egy másik fajtától meg állandóan véreztem, szünet nélkül... Menj el orvoshoz, hogy nézzen meg.
2013. nov. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj orvoshoz, én is sokat szenvedtem a tabik miatt,de az is lehet hogy gyulladás vagy ciszta van a háttérben, nekem másikat írt fel a doki
2013. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fölhívtam az orvosomat, de azt mondta várjak még egy hónapot. Ha akkor sem jön meg, akkor menjek el hozzá.

..de most 1 hónapot várni! Sok idő!!


Köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 22. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de hülye az az orvos....

Mi az hogy nem mehetsz hozzá csak egy hónap múlva...

Amúgy nekem is volt olyan gyógyszer szedés mellett, hogy nem jött meg egy hónapban.

Negatív volt a tesztem, így szedtem tovább a gyógyszert és következőleg megjött.

Néha nem árt szüneteltetni a gyógyszert amúgy, lehet már neked is itt az ideje!

2013. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem keress másik orvost.. Ilyet egy orvos ne mondjon, hogy majd 1 hónap után menj vissza hozzá.. Én egyébként mikor abbahagytam a fog. gátlót, 3 hónapig semmi.. Dokim mondta, majd akkor menjek ha megjött. Egyből dokit váltottam.. Ha nem tettem volna, még mindig nem tudnám, hogy PCOS vagyok!

Egyébként míg szedtem, nekem nem volt ilyen gondom, időre megjött, de egyébként meg csak rosszat tett a gyógyszer. Ha nem szedtem volna, már hamarabb is kiderülhetett volna a bajom.

Lehet a válaszom nem találod hasznosnak, de gondoltam, megosztom veled ezt a gondolatot. :) Azóta egyébként megjött, vagy váltottàl dokit?

2013. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!