Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? Atlatszo es...

Lehet még baba? Atlatszo es veres folyas.31. nap. (tobbi lent)

Figyelt kérdés

32-33. napra szokott megjonni, elotte egy ket nap alig par csepp barna, sotetbarna fokt szokott lenni a tisztasagin...


Ma a 31.napon csak wc papiron latom, de atlatszo es mellette véres volt. Nem keveredik ossze a verrel az atlatszo. Hasonlo, mint a tojasfeherje szeru folyas, csak nem nyulik, es piros ver van mellette.


szerintetek ez mi lehet? Soha nem volt ilyen, par honapja probalkozunk csak. Mas tunet nincs, par napja gorcsolt a petefeszkemnel, de az szokott lenni maskor is. Mas tunet ninxs, meg nem is figyeltem nagyon.


2014. jan. 15. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt tegnap, én ma vagyok a 31. napon, bár nekem össze vissza vannak a ciklusaim, 33-50 napig minden előfordul.

Ma is valami fura színű, nem tudom eldönteni, hogy inkább barnás, vagy rózsaszínes, de én biztos vagyok benne, hogy - nekem legalábbis - meg fog jönni, én mensi előtt már tapasztaltam ilyet máskor is.

2014. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ha terhes vagy, akkor is megjöhet, akár úgy is, mint ahogyan teljesen normálisan szokott, csinálj tesztet. van ismerősöm aki addig menstruált, hogy csak abból vette észre, hogy terhes, hogy elkezdett rúgni bent a gyerek.
2014. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!