Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlátszó kissé fehéres folyás...

Átlátszó kissé fehéres folyás minek a jele inkább? menstruáció vagy baba?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam és pisilésnél a papíron átlátszó kicsit fehéres(peteérésnél is hasonló) folyást vettem észre. Ez mire utal inkább? Baba vagy menstruáció?még nem merek tesztelni!

#Baba.menstruáció
2013. szept. 10. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy több hüvelyváladék a terhesség egyik kezdeti jele lehet.. Nekem is volt és nem szokott. Meglátjuk :).
2013. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet baba nagyon is! De mindenképp tesztelj! Ha tegnap kellett volna megjönnie akkor ma már biztosan kimutatja ha baba van! Sok sikert!
2013. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van most!!! Holnap-holnaputánra nem várom.

Nem volt eddig ilyen folyásom, főleg nem mensi előtt. Ilyenkor már barnázni szoktam...

És nálam ami még szokatlan,hogy mindjártmegjön érzés, görcsölgetés tart már vagy másfél hete. Holott csak mensi előtti napon, vagy az 1. napján szokott fájni a hasam.

2013. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nitókrisz ***** válasza:
En holnapra nem varom es nalam is ez van :) Irjatok, hogy mi lett!
2013. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Délután teszteltem, Romed 25-tel de negetív lett viszont mensi sehol!! Drukkolok mindenkinek!
2013. szept. 10. 19:51
 6/17 A kérdező kommentje:
Kinél mi a helyzet?? Én a 30.napon vagyok eddig nem jött meg!
2013. szept. 11. 10:03
 7/17 Nitókrisz ***** válasza:
Nekem ma kellett volna jonnie, de nem jott, viszont semmi gorcsoles, ilyesmi. Szerintem lehet csak kesik egy hetet, par napot, majd meglatjuk :) Cicim sem faj nagyon, csak kicsit, nagyon almos, faradekony es ingerult vagyok, de csak ennyi.
2013. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nálam dettó ugyanez a helyzet mint az utolsó válaszolónál, azzal a különbséggel, hogy nekem mindjártmegjön érzésem van. Ma nagyon erős mensis érzésem volt, de mégsem jött meg és még csak nem is barnázom.
2013. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1s vagyok, nekem se jott meg meg, de negativ.. Nincs semmi erzesem, hogy megjonne.
2013. szept. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött még meg! Tegnapra teljesen elmúlt a mindjártmegjön érzés. Mellfeszülés van néha-néha, de nem nagyon, csak épphogy érzem hogy feszül.

Én holnap hajnalban tesztelek egyet. Majd megírom az eredményt.

3-as

2013. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!