Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most melyiknek higgyek? 2...

Most melyiknek higgyek? 2 napja erősebb 2. csík, ma halványabb. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Reggeli elsőből csináltam mindkettőt, és a tegnap előtti erősebb pozitív, mint a mai! Nem volt erős pozitív, csak halvány, de a mai annál is halványabb. Lefekvés után voltam wc-n éjfélkor, fél 4-kor, majd 8-kor, a tesztet ebből csináltam. Lehet nem volt elég koncentrált a vizelet?

Tudom, senki sem lát belém, csak ez a bizonytalanság...

2 nap múlva megint teszt.


2014. jan. 16. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó esetben az lesz a ludas, hogy nem volt elég koncentrált a vizelet.
2014. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta nekem, hogy halvány csík is csík! :)
2014. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az biztos, hogy az, csak sokkal halványabb.

1 babát már elveszítettem, nem szeretném megint, ezért vagyok ilyen feszült.

(akkor is halványodott a teszt)

De! Tegnap este is volt kisebb görcs, puffadtság, ami "jó jel".

2014. jan. 16. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
a csik az Hcg-t jelent tehát tuti elindult valami. Hogy erösebb vagy halványabb az csak a vizelet koncentrációjától függ, nem mérvadó, ha van csik van baba is, nem ezen mulik veled marad-e. elhiszem hogy nehéz igy vetélés után de sokkal nagyobb rá az esély hogy most minden rendben legyen minthogy baj legyen. Azt ugye tudod hogy legalább minden második nönek van legalább egy vetélése élete folyamán de ettöl függetlenül szül több egészséges babát. Van akinek mondjuk a 4. terhessége végzödik vetéléssel ugyhogy már volt 3 probléma mentes terhessége pont ez akit én ismerek ilyen helyzetben annak most azóta megszületett a 4. baba is, az a vetélés természetes szelektció miatt volt, valósziinüleg beteg lett volna. Nyugi minden rendben lesz.
2014. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudom, csak aki már átélt ilyet, az egyre jobban tart tőle, hogy vajon vele marad a baba!?
2014. jan. 16. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem tudjuk ezt így megmondani, hogy baj vagy sem. Nekem a 3 terhességemből egynél volt ilyen és az a baba elment az 5. héten. De nem akarlak rémisztgetni, csak leírtam az én tapasztalatomat. Nekem a mensi kimaradása után mindig erős volt a 2 csík,függetlenül attól mikor csináltam és hányadik vizeletből. Főleg ha 2 nappal ezelőtt már erős volt, a mai már az esti pisiből is erős kéne legyen.


Nincs más hátra mint a türelem. Igyál ma keveset és reggel csinálj még egyet. Ha is halvány, vagy halványabb akkor szerintem sajnos nem marad meg a baba.

2014. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!