Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec.19-n jött meg előzőleg,...

Dec.19-n jött meg előzőleg, nekem 25 naposak a ciklusaim átlagban. Jan 3-n és 4-n voltam együtt a párommal, ami nekem a ciklusom 15,16-napja volt. A számításaim szerint most Jan 13-n kellett volna megjönnie. FOLYT LEJJEBB Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Meg is jött úgymond, de szinte szárazon vettem ki a tampont 2 napig csak "barnás" dolog volt, tegnap reggel egy kis világospiros vér+ barnás valami, de csak a tampon fél oldalán, a felszínen. Ma reggel, újra kis élénkpiros vér és barnás valami. Viszont nagyon fáj a derekam és a méhem egész múlt héten szúrt, csipkedett, ami elmúlt de kisebb nyilallásokat érzek. Ezidáig mindig rendszeres volt a ciklusom és normális. Van már egy gyerekem, annál a terhességnél azonnal abbamaradt a menzeszem, és volt egy abortusszal végződő is, annál is. Ezért tanácstalan vagyok. Van bárkinek ötlete? Ja, tegnap reggel negatív volt a teszt.
2014. jan. 16. 12:56
 1/2 FKKTorp ***** válasza:

Szerintem várj 1-2 napot és tesztelj újra ha addig nem jön meg erősebben.

Én úgy jártam (pont most), hogy megjött, pont így ahogy te leírtad, és ez tartott 4napig, majd az 5.en már semmi nem volt. Így a következő nap (a vérzés első napjától számítva a 6.on) csináltam tesztet és bár halványan de pozitív lett. Következő nap rohantam is a dokihoz, aki akkor még nem látott babát csak vastagabb méh nyálkahártyát. Viszont azóta szépen ugyanolyan erősre erősödött a teszten a teszt csík, mint a kontroll.

Úgyhogy én azt mondom bármi elképzelhető.

2014. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem az enyém is baba:)
2014. jan. 16. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!