Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges, hogy a tuszorepesz...

Lehetseges, hogy a tuszorepeszto injekcio hatasara joval kesobb kovetkezik be a peteeres, mint az atlagos 24-36 ora?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban egy hetfo reggel kaptam meg a tuszorepesztot, aminek kedd estere mindenkeppen hatnia kellett. Ha igy szamoljuk, akkor max szerdan volt a peteereses napom, ami alapjan a heten kedd ota menzeszelnem kellene (persze, ha nem tortent megtermekenyites).

Nincs menzesz, tehat 2 dologra gondolok: VAGY megtortent a csoda, de akkor egy nagyon enyhe mellbimboerzekenysegtol eltekintve miert nincsen mas tunetem VAGY sokkal kesobb kovetkezett be a peteeres, de akkor az penteken/szombaton tortent, tehat 4-5 nappal az injekcio beadasa utan. Mit gondoltok? Valaki jart mar hasonlo cipoben? Koszonom elore is a valaszokat.


2008. júl. 17. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem történik később, mert az injekcio nem kering a szervezetben napokig! Ha használt akkor csakis kedd-szerda körül. Szerintem tesztelj,mert nem feltétlenül jelentkeznek a terhesség tünetei.

Azt várd meg, hogy megjön-e, mert nem tudom mikor lenne neked!

Sok sikert a csodához!

2008. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

En ugy tudom, hogy a mensi mindig 14 nappal a peteeres utan kovetkezik be, ezert gondolom, hogy ha kedd/szerda korul volt ovulacio, akkor mar regen menzeszemnek kellene lenni. Jol gondolom?

2008. júl. 17. 10:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet valami mas oka, amiert meg mindig nincs mensi? Valakinak van otlete?
2008. júl. 17. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg, mást én sem tudok elképzelni, csak azt, hogy babás vagy! Drukkolok!
2008. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!