Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyazas utan maszas kovetkezi...

Kutyazas utan maszas kovetkezik? Kb mennyi idore ra? Nalatok hany honaposan csinaltak ezeket a babatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hónapos,kb. 3 napja kutyázik,izgatottan várom én is hogy elkezdjen mászni.A te babád mennyi idős,és mióta kutyázik?
2011. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálunk kúszott sokáig és néhanapján kutyázott (2-3 hónapig kúszott)azután,olyan 10 hónapos már elmúlt,mire mászni kezdett.sőt,előtte már fel is állt felkapaszkodva!!!kicsit lassabban csinált mindent,mint az átlag,de én nem bánom:)
2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az en kisfiam 15.-en lesz 6 honapos es tegnap kezdett el kutyazni,azota folyamatosan azt gyakorolja,ha hason van. :) Olyan edesek ilyenkor :)
2011. jún. 6. 11:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert a mászáshoz négykézláb helyzet kell.Ha az megvan, abból indul a mászás.De félig ülő helyzetből is el tud indulni, az én lányom most ezzel próbálkozik.Úgy ül, hogy előre hajol, és a kezére támaszkodik.Nagyon komoly próbálkozásai vannak, de mindig megtorpan, vagy elakad a saját lábában.Ő elmúlt 8 hónapos, de még nem állt négykézlábra, és nem is kúszik.Kicsit aggódom is emiatt, bár nem kéne, mert képes lenne rá egyébként.Azt nem lehet megmondani, hogy mennyi időre indul el.Babafüggő.Barátnőm kislánya 6 hónaposan kezdett "kutyázni", de csak most, 8 hónaposan mászik.Pedig ő nagyon ügyes baba.6 hónaposan már kúszott, kutyázott.8 hónaposan mászik, felállt, és egyenesen ül, mint a cövek.A barátnőm a babakocsiban már vissza se tudja nyomni.Minden gyerek más.Lehet, hogy már holnap mászik , lehet, hogy egy hónap múlva..
2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Az én babám is állásba húzza már magát belém kapaszkodva,és ül is.3hónapja kúszik.
2011. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam pont betöltötte a 7 hónapot, mikor kutyázni kezdett. A hónap végére már mászott. Ebben nelég gyors volt, d eazt nagyon sajnálom, hogy előtte egy napot sem kúszott, csak gurulgózott.
2011. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 10 hónaposan "kell" mászniuk.Szerintem egy közel 6 hónapos gyerektől nem kell ezt elvárni.Nagyon ráér még!
2011. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van, minden gyerek más! Az enyém 6 hónaposan kezdett el mindkét irányba forogni, aztán 7 hónaposan elkezdett kúszni, rövid időn belül kutyázni, de csak 3 hónap múlva kezdett el mászni, de azt meg úgy, hogy 3 héten belül felállt és egy nappal előtte, hogy 11 hónapos lett egyedül kapaszkodás nélkül elindult. :) Szóval ő nagyon sokáig kúszott és kutyázott, majd keveset mászott.
2011. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Az en lanykam 1-1,5 honapja kutyazik(most 6,5hos) kb onnantol kuszik is.Most mar maszik is de a kezeit altalaban elfelejteti a laba utan "pakolni".Tenyleg nagyon edes olyankor egyszeruen zabalni valo:D Viszont meg nem tud felulni probalkozik de nem megy.Lehet egybol fel fog allni?
2011. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

második vagyok

azt hozzáteszem,hogy a mai napig nem ül fel önállóan.babakocsiba felkapaszkodva végigüli a több órás utat...de ő ,,másképp,, ül,mint a többi baba.állásból úgy ül le,hogy:mintha terpeszülésből hátrahúzná a kis lábfejét:)

2011. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!