Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik napja késik, ami...

Harmadik napja késik, ami soha nem szokott. Semmi menstruációs tünetem nincs, kivéve hogy halvány rózsaszínű néha a folyásom, nem mindig, ezt ma tapasztaltam. Valószínű hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal nem szoktunk védekezni,a kiszállós módszert alkalmazzuk!Van rá esély hogy babát várok?Ja és azt tapasztaltam hogy estére nagyon elfáradok,rögtön elalszom,pedig irodai munkát végzek,lehet az időjárás miatt vok ilyen fáradékony?
2008. júl. 17. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia minden elöfordulhat vegyél egy tesztet és akkor biztosabbat fogsz tudni:)
2008. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiszállásos módszernél is ugyanúgy teherbe lehet esni. Szerintem vegyél egy tesztet, és meglátod :)
2008. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is megszakítással védekeztünk a párommal.Most 20 hetes terhes vagyok :) Már kimutatja a teszt ha igen, vegyél egyet gyorsan!
2008. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Remélem hogy baba lesz,nagyon szeretném!Nem jobb lenne akkor tesztelni mikor eredetileg az utolsó menstruációs napom lenne,nem szeretnék csalódni,akkor már megbízható eredményt mutat a tesz?Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek, de első babánk lenne és olyan izgatott vagyok!
2008. júl. 17. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz már nyugodtan reggeli vizeletből! És írd meg h mi lett!
2008. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 napja késik és mégsem + a teszt, az nem azt jelenti, hogy biztosan nem vagy terhes. Ha jövő hét elején csinálod meg, akkor viszont elméletileg már mutatnia kellene. Gondolj csak bele, mekkora öröm lenne, ha a teszt 2csíkos lenne!!! Nagyon remélem, hogy így is lesz!

Azért megírhatnád, hogy mi lett, addig szorítok!!

2008. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,de sajna ma reggelre megjött.:-((((

Pedig már azt hittem baba lesz,nagyon el vagyok keseredve,de mostantól próbálkozunk!

2008. júl. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!