Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség?

CrystalxD kérdése:

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon hülyék voltunk a barátommal.

Délután Orálisan kielégítettem, megtörölgette, és mentünk a dolgunkra, aztán valahogy elfeledkezve erről, este történt a baj, kicsit hogy is mondjam lovagoltam, izgatás képpen, majd ismét orálisan elvittem a csúcsig. Majd leesett. Hogy nem fürdött meg, nem volt gumi se semmi.

Félek, lehetek terhes?



2014. jan. 19. 00:47
 1/6 anonim válasza:
Azt ugye tudod hogy a spermium kb 4-5 percig képes életben maradni a levegőn?
2014. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Je Veux ***** válasza:
88%
Még mindig nem értem, hogy az emberek miért kefélnek, ha azt se tudják hogyan működik a testük.
2014. jan. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én tudtommal egy nap, és ha a húgycsőben volt? bár lehet hülyeségeket beszélek

azért köszi a válszt

2014. jan. 19. 00:55
 4/6 Christian Death válasza:

Rossz volt a sorrend. eloszor oralis aztan lovaglas,

de mivel delutan volt igy az eselyed 0% nem kell aggodnod.

2014. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huh, köszi, azóta több visszajelzés érkezett innen onnan, hogy kicsi az esély vagy h nem lehet
2014. jan. 19. 02:37
 6/6 Voyager24 válasza:
Ha megmaradt spermium a húgycsőben volt, akkor az már el is pusztult 1 nap leforgása alatt, ugyanis nem bírja a a savas ph-t (kémhatást), ha az ondó nem lenne erősen lúgos kémhatású, akkor elvileg a spermium a hüvelyben sem lenne életképes, mert a hüvely erősen savas ph értékű a különféle tejsav termelő baktériumnak köszönhetően, ugyanis ezek a bacik gátolják meg a gombák és a többi patogén mikróbák elszaporodását. Az viszont elég szerény bizonyítvány ha valaki nem fürdik meg...és te előtte orálisan kényeztetted? :/ mondjuk gusztus kérdése...
2014. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!