Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg mindenkinek 14 nap a...

Tényleg mindenkinek 14 nap a luteális fázisa?

Figyelt kérdés
Már több helyen olvastam, hogy ez mindenkinél így van, ez adott. És, hogy az ovulációt is csak utólag lehet pontosan kiszámolni. Ha a menzesz utolsó napjától visszaszámolunk 14 napot, akkor volt ovuláció. Visszanéztem a görbéimet, nekem baromira nem így van. Nem akkor éreztem az ovulációs fájdalmat, amikor kellett volna. Pedig én az esetek többségében érzem, néha annyira fáj a hasam, hogy fájdalomcsillapítót kell bevennem.
2014. jan. 19. 09:18
 1/5 Roberta77 ***** válasza:

11-16 nap a lutealis.. kinek hogy...

Nekem speciell 11 napos.

Görbe és ovuteszt alapján is néztem.

2014. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 17 napos, egy éven keresztül mértem a hőmet, biztosan tudom.

A 14 nap csak egy átlag.

2014. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez változó. 10-16nap is lehet. Viszont általában ha egy adott személyt nézel, akkor neki kb. mindig ugyanannyi.

Ez a mondat ugyanúgy nem igaz, mint az, hogy h

mindenki a 14. napon ovulál és minden ciklus 28 napos.

2014. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28 napos a ciklusom. Azt hittem, a 14-dik napon van ovum, de aztán kiderült, hogy a 16-dik napon van csak, és a luteális szakaszom 12 nap.
2014. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 13 napos a luteázis,de ez egyénileg eltérő lehet :)
2014. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!