Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 hetes terhes vagyok eddig...

Mixy19 kérdése:

3-4 hetes terhes vagyok eddig is meg volt egy picit a fojásom de ma reggel nagy menyiségben jött (fehéres sárgás) ez baj? Ti voltatok igy?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem fáj, nem éget és nem büdös, addig nem. 17 hetes elmúltam, nekem is van a terhességem kezdete óta.
2014. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak hogy görcsölök is meg ilyedtem teljesen olyan mint mikor jönn megfele :/
2014. jan. 19. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyásom, ijedtem!!
2014. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, en 22 hetes vagyok, es most megint egyre tobb folyasom van. Igen aggaszto, mert mindig azt hiszem, hogy magzatviz. Aterzem a helyzeted.
2014. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én pedig mindig azt hisszem mensi lesz mert h görcsölök :/ rem el mullik
2014. jan. 19. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
A menzesz görcs normális! Nekem még most 36+3 hetesen is előjön. A folyást viszont mutasd meg majd a dokinak, mert attól, hogy nem büdös, még lehet gomba. Sajnos én végig szenvedtem vele. Nem is viszketett soha. Boldog babavárást !
2014. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ismerős.

én 31 hetes kismama vagyok,a mai napig görcsölök.

a folyásra nekem a vitagyn c-t ajánlotta az orvos..most csinálom másodszorra a kúrát és nekem használ. folyás ellen is,és a görcsök is kicsit enyhültek tőle.

2014. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!