Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha március 15-én volt az...

Ha március 15-én volt az utolsó menstruációm első napja, és december 19-e körül fogok szülni, akkor mikor foganhatott kb. a babám?

Figyelt kérdés
marc 19e heten volt egy hetes
2007. okt. 9. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
akkor kb márc 12., persze csak abban az esetben, ha aznap a párod is otthon volt...:DDD
2007. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző válasz szerintem nem jó,mert ha márc.15-én volt az utolsó mensid akkor ápr.28.-a körül foganhatott a baba(28 napos ciklust vettem alapul).A terhességet az utolsó mensi első napjától számoljuk.Igy pont dec 19.-re jön ki a szülés várható időpontja!
2007. okt. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

hát nem vagyok egy nagy matekos, bocs! a lényeg, hogy csak akkor foganhatott, mikor együtt volt a párjával..áldatlan állapotban c. film rémlik :DDD

az előző válaszoló

2007. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem március 30. körül foganhatott (+-2 nap), ha ciklusod 28 napos és szabályos, valamint ha jól értettem, hogy március 15.-én volt meg ténylegesen utoljára a vérzésed, mert a vérzés első napjától számított 14. nap körül lehet teherbe esni, ha szabályos a ciklusod!

Egyébként pl. a www.babazo.hu-n, vagy a babanet.hu-n van szüléskalkulátor.

2007. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok:elirtram a hónapot,nem ápr. hanem márc.28.A többi stim.
2007. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!