Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm késik harmadik...

Menstruációm késik harmadik napja. Melleim fájnak lassan 2hete, hasam bal oldalt lent esténként görcsölget, teszt negatív. Mi lehet ez, ha nem terhesség?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
sok minden lehet, pl ciszta. ha nem vagy terhes biztos csak késik, nemsokára megjön.
2014. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem megkímél tőle a jó Isten,és nem ciszta :( Sosem késett :( múlthónapban volt egy menstruációval távozó vetélésem :( . Köszi a válaszod :)
2014. jan. 20. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 1 napja késik, tuneteim azok, mint neked, teszt negatív ( ma reggel csináltam)!!! :) - azt hiszem még várnunk kell, bár én már begolyózok
2014. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én is. Ez egy türelemjáték :/
2014. jan. 20. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Baby or not Baby? negkem még mindig negatív, és már azt hittem meg is jon, de még táncolgat az idegeimen. négy napos késés, bár nálam ez még belefér
2014. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megjött tegnap . SOHA életben egy napot sem késett...nem értem mire való volt ez :(
2014. jan. 22. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sajna nekem is megjott :( , talán a kovetkezo hónap
2014. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!