Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 és 9 nappal ezelőtt voltunk...

8 és 9 nappal ezelőtt voltunk együtt a parommal. Egy két csepp barna folyásom volt 2napja. Ez lehet baba? A teszt már kimutathatja?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt. Abban a hónapban csak egyetlen egyszer voltunk együtt (a férjem utána konferencián volt, előtte beteg voltam, tuti a fogantatás) 10 nap múlva volt kb. 3 csepp barnás folyásom. 13. napi teszt már délután is halvány pozitív lesz. Teszttel még várnék, de az én sztorim alapján ígéretes (hozzá kell tennem, hogy soha nem volt ilyen menstruáció előtti barnázásom, azért is jegyeztem meg, mert soha nem tapasztaltam ilyet addig). Már 2 éves a lányunk. :)


Hajrá!

2014. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is így lett most :)

utolsó együttlétünk jan. 03. 10.-én halvány, kb 5 ft.-os nagyságú barnás maszatolás , 16.-án erős pozitív.

3.baba :) 2 kisfiú után jön a tesó.

Drukkolok, hogy így legyen nektek is.

2014. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi 10től minden másnap együtt voltunk a párommal. nekem is volt barna folyásom, de már most rózsaszínes. hétvégére nemvárom...

drukkolok nektek :)

2014. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekünk a második, a kisfiú után kislányt remélünk. :)

Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem sem volt ilyen barna, ezért remélek. :))


Kellemes és könnyű babavárást mindenkinek! :)

2014. jan. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!