Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napi peteérés ellenőrző...

11. napi peteérés ellenőrző Uh eredmény, szeretnénk babát, mit szóltok, jónak tűnik?

Figyelt kérdés

Uternus:63*29mm, endometrium:3 rétegű/8mm, a jobb oldali ovariumban 14mm-es érésben lévő tüsző, a bal ovarium norm., érésben lévő tüsző nem látható. Douglasban szabad hasi folyadék nincsen.

Pár nap múlva még vissza kell mennem megnézni, hogy nő-e a tüsző...


2014. jan. 20. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
22mm körül kell repednie. 14 napon ebböl nem lesz ovu az biztos mert napi 2mm-t nö kb. nekem 12 napon általában már 20mm körüliek voltak a tüszök, baba sajnos egyszer sem lett belöle. A nyálkahárytád jó.
2014. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30 naposak a ciklusaim, tehát biztos nem a 14.napon ovulálok, mert az 28napos ciklusra igaz, úgy tudom...köszi a választ!
2014. jan. 20. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van.
2014. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül tolodik ki az ovu, nekem normál esetben 31 napos a ciklusom (ami sajnos ritkán van mivel PCO-s vagyok) de abban az esetben is 14. napon volt ovum mindig amikor 31 napra jött meg. (elsö vagyok) de mint irtam neked tuti nem 14 napon lesz mert ahhoz ez a méret még kicsi de pár nap mulva jó lesz, sok nönek nem 14. napon van ovuja.
2014. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) Úgy gondoltam, hogy szerdán vissza kell mennem a dokihoz megnézni, hogy nő-e és ha igen utána elkezdek ovu tesztelni :) Remélem összejön a babuc! :)
2014. jan. 20. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!