Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekten vagyunk, beadass...

Babaprojekten vagyunk, beadassam a H1N1 oltást? Veszélyes?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most teljesen ingyen van az oltás azoknak akik babát szeretnének, csak a rizikóról nem beszél senki! Én is ebben a szituban vagyok és tanácstalan.
2009. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2009. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
inkább babavárás előtt adnám be, mint később amikor már babát vársz!!! gondolj bele influenzás leszel, (nem feltétlenül H1N1) és lázas, és majd meg fog ölni az ideg, hogy nem lesz -e baja a babádnak akit már annyira vártatok a láz miatt. akkor már jobb megelőzni nem?
2009. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Tehát most van pl peteérésem. Ha beadatom jövő héten,az nem gátolja meg a teherbeesést?

2009. dec. 3. 17:58
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Mindenképpen adasd be, ne várj vele! Én már 3 hete beadattam mindkettőt és teljesen jól vagyok.
2009. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én kihagytam azt a hónapot,amikor megkaptam az oltást.Sokan ezt is tanácsolták.
2009. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én beoltattam és pont akkor sikerült is a baba:)

A nőgyógyászom megnyugtatott.

2009. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
adasd be! én 12 hetes kismama vagyok, két nap múlva oltatok, de még az is hetek kérdése,amíg hat az oltóanyag. minél előbb, mert ha már megvan a baba, akkor csak a 12.hét után lehet... addig meg csak reménykedni lehet, hogy ne legyünk betegek..
2009. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi is pont itt tartunk: babaprojekt, de oltassunk vagy se???????????Engem nem igazán az érdekel, hogy egy hét múlva lesz a bajom tőle, hanem majd később milyen hatással lesz rám és a kisbabára???!!!Erről senki nem beszél.

Annyira tanácstalan vagyok!!

2009. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
eddig totálisan ellene voltam. Rengeteg doki ismerőst megkérdeztem, és az elején azt mondták várjak még, mert ki tudja mi lesz ebből. Azóta egytől egyik mindegyik beadatta, és nekem is szóltak, hogy sűrgősen adassam be. Babatervezés kellős közepén vagyunk. Addig adasd be amíg még nem vagy babás! Ismétlem a legnagyobb ellenzője voltm eddig. VOLTAM!!!! Ma kaptam meg.
2009. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!