Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetséges, hogy az...

Hogyan lehetséges, hogy az egyik nap pozitív az ovutesztem, másnap negatív és mégis felmegy a hőm?

Figyelt kérdés
A menszeszem óta 36,3 és 36,5 között mozgott a hőm. A ciklusom 10. napjától (szombat, vasárnap,...)ovutesztet használok, ami negatív volt tegnapig, vagyis 4 napig, a 3. nap (hétfőn) 36.2-re lement, de pozitív a teszt csak az 5. nap lett. vagyis ma kellene negatívnak lennie (ami jelzi a peteérést), de a hőm felment 36,44-re. Ez mit jelent? Úgy olvastam, hogy peteéréskor leesik a hő, nem felmegyek. Írjatok valamit légyszi, ha tudjátok, hogy most mi ez!
2009. dec. 3. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első - napodon van a tüszőrepedésed!A hőd csak utólag mutatja ki,hogy ez valójában így is alakult.

Amúgy az én ovutesztem tájékoztatójára ez van ráírva:

Az utolsó + nap után 24-36 órára reped meg a tüsző.

Legyetek eggyütt NAPONTA!

Én ma voltam dokinál,ma vagy holnap meg is reped a tüszőm.Mondta,hogy legalkalmasabb ha naponta vagyunk eggyütt!

Amúgy uh-n megmondják Neked,hogy csak peteérésed volt/van,vagy meg is repedt a tüsződ,mert ha megrepedt,akkor a monitoron látszik a kis folyadék,ami a progeszteront kezdi termelni,és ennek hatására a hőmérséklet megemelkedik,és fenn is marad a kövi mensiig.Ha nem sik le,akkor jó esélyed van a terhességre.

2009. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rosszul olvastad.


Tüszőrepedés után azonnal felmegy a hő, mivel a visszamaradt tüsző azonnal elkezd progeszteront termelni, ami felnyomja a hőt. Innen lehet biztosan tudni, hogy megvolt az ovuláció.


Összefoglalva: a pozitív ovuteszt előrejelzi neked, hogy 36 órán belül meglesz az ovu. Ezzel párhuzamosan ezen a napon sokaknak leesik a hő. MIndkettő egy ELŐJEL. Az első negatív napon meg is szokott lenni az ovu, és ezen a napon elindul a hő felfelé.


Ezt olvasd el: [link]

Ez pedig a babás görbém: [link] Jól látható, hogy az első negatív napon felugrott a hőm.

2009. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2-ik

A -- napodon lent volt a hőd.

De azért gratulálok a babához!

2009. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves slőrő!


Köszi a gratulációt. :-) De a 16. napon volt a tüszőrepedésem (bár aznap nem teszteltem), és ezen a napon fel is ugrott a hőm. Épp úgy, mint a korábbi hónapokban mindig.

2009. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt írtam amit látok!Te voltál ott!Én vagy bárki már honnan tudhatja,hogy milyen volt a tszted?Még Te sem tudod pontosan ha nem teszteltél!

De mivel nem Te vagy a kérdés tárgya,ezért nem is velekd kell itt foglalkozni!

2009. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!